vyberte rok
Sečovská Poliankaokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
41,69%
Peter Chudík Smer-SD
33,98%
Jozef Mihalčin ĽSNS
12,77%
Ján Garaj NEKA
3,61%
František Bednár NAJ
2,17%
Andrej Gmitter NEKA
1,45%
František Oľha Šanca
1,45%
Miroslav Škvarek SNS
0,96%
Pavol Gašper NEKA
0,72%
Milan Šteiner SZS
0,48%
Jozef Šváč NP
0,48%
Eduard Markovič NEKA
0,24%

Volebná účasť

19,33
%
2017 1. kolo
12,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,33%
2013 1. kolo 12,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
130 hlasov
2
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
127 hlasov
3
Stanislav Obický, NEKA
107 hlasov
4
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
100 hlasov
5
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
97 hlasov
6
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
7
Peter Kocák, NEKA
77 hlasov
8
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
9
Jozef Baran, SMER-SD
71 hlasov
10
Alfonz Kobielský, NEKA
68 hlasov
11
Juraj Kuročka, SMER-SD
64 hlasov
12
Jozef Berta, SMER-SD
63 hlasov
13
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
14
Blažena Matisová, NEKA
53 hlasov
15
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
51 hlasov
16
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
17
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
44 hlasov
18
Štefan Hreha, SMER-SD
40 hlasov
19
Ľubomír Lukič, SMER-SD
39 hlasov
20
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
39 hlasov
21
Ivan Koščík, NEKA
36 hlasov
22
Štefan Straka, NEKA
34 hlasov
23
Miroslav Baník, NEKA
32 hlasov
24
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
25
Andrej Krišanda, SNS
26 hlasov
26
Marta Vagaská, SNS
25 hlasov
27
Zuzana Zavadská, SZ
24 hlasov
28
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
29
Samuel Bruss, NEKA
19 hlasov
30
Vincent Antoš, KSS
18 hlasov
31
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
32
Peter Novák, SNS
14 hlasov
33
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
14 hlasov
34
Ľubomír Pidaný, SNS
14 hlasov
35
Monika Palková, SP
13 hlasov
36
Peter Treciak, NaS - ns
12 hlasov
37
Marián Hreňo, SOĽ
12 hlasov
38
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
39
Miroslav Gešper, NEKA
11 hlasov
40
Jozef Karchňak, ÚSVIT
11 hlasov
41
Michal Huňák, EDS
11 hlasov
42
Miroslava Urbanová, NaS - ns
10 hlasov
43
Dušan Vilenik, SNS
10 hlasov
44
Roman Goroľ, EDS
8 hlasov
45
Milan Bužo, EDS
8 hlasov
46
Ondrej Hreha, SZS
8 hlasov
47
Miroslav Kroka, NP
6 hlasov
48
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
49
Ján Katriňák, RIS
5 hlasov
50
Mária Kurovská, NaS - ns
4 hlasov
51
Ján Laco, ŠANCA
3 hlasov
52
Martina Hliboká, SOĽ
2 hlasov
53
Ján Pivovarník, SNS
2 hlasov
54
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov