Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
56,08%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
30,59%
Štefan Straka KSS
3,92%
Jozef Mihalčin SĽS
3,53%
Dorota Bujňáková NP
1,96%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,57%
Anton Korba NEKA
1,18%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,78%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Kuročka, SMER - SD
92 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
90 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
68 hlasov
4
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
66 hlasov
5
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
64 hlasov
6
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
56 hlasov
7
Jozef Berta, SMER - SD
52 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER - SD
49 hlasov
9
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
44 hlasov
10
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
40 hlasov
11
Dušan Molek, SMER - SD
40 hlasov
12
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
13
Michal Džuka, SOĽ
28 hlasov
14
Ján Popaďak, 99%, PaS
27 hlasov
15
Anton Pavúk, NOVA
27 hlasov
16
Marcela Pčolinská, NOVA
26 hlasov
17
Lukáš Bičej, KOS
18 hlasov
18
Vincent Antoš, KSS
17 hlasov
19
Jozef Mihalčin, SĽS
17 hlasov
20
Milan Madura, ĽS-HZDS
14 hlasov
21
Rastislav Košalko, KOS
14 hlasov
22
Monika Palková, Z-SNP
14 hlasov
23
Štefan Straka, KSS
13 hlasov
24
Dušan Haľko, SNS
12 hlasov
25
Marek Cerula, SNS
12 hlasov
26
Ladislav Hromada, NOVA
10 hlasov
27
Anton Korba, NEKA
10 hlasov
28
Ľubomír Pidany, SĽS
10 hlasov
29
Dávid Capik, SNS
10 hlasov
30
Paulína Sopková, NaS - ns
9 hlasov
31
Ján Šimko, NaS - ns
8 hlasov
32
Eva Lenková, NaS - ns
8 hlasov
33
Miroslav Hlavatý, SĽS
8 hlasov
34
Radovan Kapraľ, KOS
7 hlasov
35
Matúš Krajňák, SĽS
6 hlasov
36
Peter Ondko, NEKA
6 hlasov
37
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
38
Jozef Tomašik, SNS
6 hlasov
39
Ján Jevín, SNS
6 hlasov
40
Jozef Džurdženík, SNS
5 hlasov
41
Marta Baniková, 99%, PaS
5 hlasov
42
Miroslava Urbanová, NaS - ns
5 hlasov
43
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
44
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
5 hlasov
45
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
46
Peter Jacko, EDS
4 hlasov
47
Pavol Štefanko, EDS
4 hlasov
48
Milan Reich, KOS
3 hlasov
49
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
50
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
51
Ján Čižik, 99%, PaS
3 hlasov
52
Pavol Drobný, SĽS
3 hlasov
53
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasov
54
Alfonz Kaliaš, SRÚS
3 hlasov
55
Jozef Karchňák, ÚSVIT
2 hlasov
56
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasov
57
Helena Vancáková, 99%, PaS
2 hlasov
58
Emília Rujaková, SĽS
2 hlasov
59
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasov
60
Ján Katriňák, SRK
2 hlasov
61
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov

Volebná účasť

19,33
%
2017 1. kolo
12,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,33%
2013 1. kolo 12,02%