Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
33,73%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
31,37%
Milan Mazurek REPUBLIKA
15,17%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
5,30%
Filip Kuffa ŽIVOT
4,27%
Ján Bync NEKA
3,09%
Michal Biganič NEKA
2,50%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,91%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,62%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
1,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
439 hlasov
2
Ján Obšinč, SNS
284 hlasov
3
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
189 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
177 hlasov
5
Lukáš Horváth, NEKA
123 hlasov
6
Peter Kocák, NEKA
122 hlasov
7
Jozef Baran, NEKA
109 hlasov
8
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
101 hlasov
9
Ján Fenčák, NEKA
98 hlasov
10
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
75 hlasov
11
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
75 hlasov
12
Alfonz Kobielský, NEKA
69 hlasov
13
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
66 hlasov
14
Stanislav Obický, NEKA
63 hlasov
15
Michal Jenčo, NEKA
62 hlasov
16
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
58 hlasov
17
Marek Cerula, NEKA
54 hlasov
18
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
50 hlasov
19
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
20
Marián Smolák, NEKA
45 hlasov
21
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
22
Ján Hajduch, NEKA
42 hlasov
23
Samuel Bruss, NEKA
42 hlasov
24
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
25
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
36 hlasov
26
Stanislav Duda, NEKA
32 hlasov
27
Jana Kočišová, REPUBLIKA
31 hlasov
28
Roman Lazúr, NEKA
31 hlasov
29
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
30 hlasov
30
Štefan Kolesár, NEKA
30 hlasov
31
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
32
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
26 hlasov
33
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
25 hlasov
34
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
23 hlasov
35
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
36
Cyril Melničák, REPUBLIKA
20 hlasov
37
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
38
Miroslav Gešper, ŽIVOT
16 hlasov
39
Andrej Krišanda, SNS
16 hlasov
40
Peter Soták, DOMOV-NS
15 hlasov
41
Ján Tancoš, NEKA
13 hlasov
42
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
43
Helena Kosťová, ÚSVIT
7 hlasov

Volebná účasť

39,37 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,37 %
04.11. 2017 1. kolo 19,33 %
09.11. 2013 1. kolo 12,02 %