Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
56,05%
Rudolf Bauer KDS
43,95%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
44,78%
Rudolf Bauer KDS
25,63%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
7,93%
Lukáš Sisák KSS
5,42%
Dominika Palaščáková NOVA
4,84%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,29%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,80%
Jozef Holečko NEKA
2,51%
Ivan Kuhn OKS
1,45%
Jaroslav Džunko NEKA
1,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Konečný, NEKA
593 hlasov
2
Ján Tomáš, NEKA
430 hlasov
3
Katarína Mischurová, NEKA
430 hlasov
4
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
273 hlasov
5
Igor Balog, SRÚS
214 hlasov
6
Marek Čižmár, NEKA
150 hlasov
7
Vladimír Dvorový, SMER - SD
149 hlasov
8
Juraj Sobek, SMER - SD
147 hlasov
9
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
147 hlasov
10
Jana Mondiková, SMER - SD
126 hlasov
11
Tichomír Kačo, NEKA
123 hlasov
12
Róbert Puci, SMER - SD
117 hlasov
13
Juraj Selecký, NEKA
110 hlasov
14
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
99 hlasov
15
Rastislav Petrovič, SMER - SD
94 hlasov
16
Ján Lukáč, SMS
92 hlasov
17
Štefan Duč, NEKA
90 hlasov
18
Terézia Kačová, NOVA
81 hlasov
19
Marián Kolesár, NEKA
69 hlasov
20
Štefan Tatranský, KSS
68 hlasov
21
Martin Begala, NEKA
67 hlasov
22
Miroslav Tóth, SMER - SD
66 hlasov
23
Magdaléna Haburová, NEKA
64 hlasov
24
Peter Figeľ, DS
47 hlasov
25
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
46 hlasov
26
Jozef Horváth, SMER - SD
45 hlasov
27
Ladislav Bodnár, NEKA
44 hlasov
28
František Tomko, NEKA
42 hlasov
29
Zlatica Čeplíková, NEKA
40 hlasov
30
Vladimír Juroš, MS
39 hlasov
31
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
32
Jaroslav Soták, NEKA
37 hlasov
33
Gejza Gore, NEKA
35 hlasov
34
Miloš Ferko, NOVA
31 hlasov
35
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
36
Andrej Kocák, MS
30 hlasov
37
Juliana Pašková, NEKA
30 hlasov
38
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
39
Michaela Kapustníková, NOVA
28 hlasov
40
Ľubomír Princík, NEKA
27 hlasov
41
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
42
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
25 hlasov
43
Iveta Kohanová, NEKA
24 hlasov
44
Robert Engel, NEKA
24 hlasov
45
Martin Galgoczy, NEKA
24 hlasov
46
Miloš Kubica, NEKA
23 hlasov
47
Tibor Jánošík, NOVA
23 hlasov
48
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
22 hlasov
49
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
50
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
51
Ľubomír Bulla, NEKA
20 hlasov
52
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
53
Edita Anthony, SaS
14 hlasov
54
Aneta Horváthová, EDS
14 hlasov
55
Mikuláš Balog, EDS
13 hlasov
56
Ladislav Szilágyi, SaS
10 hlasov
57
František Kolbaský, ÚSVIT
9 hlasov
58
Matúš Hada, KĽS
8 hlasov
59
Mária Szuperák, SMK-MKP
6 hlasov
60
Pavel Szijjártó, SĽS
5 hlasov
61
Ľudovít Tóth, SĽS
5 hlasov
62
Ladislav Illés, SMK-MKP
5 hlasov
63
Csaba Furik, SMK-MKP
4 hlasov
64
Peter Pető, NEKA
4 hlasov
65
László Farkas, SMK-MKP
3 hlasov
66
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
67
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov

Volebná účasť

25,92
%
2017 1. kolo
9,89
%
2013 2. kolo
20,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,92%
2013 2. kolo 9,89%
2013 1. kolo 20,07%