vyberte rok
Sečokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
52,34%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
16,41%
Petra Hajšelová Sme rodina
13,28%
Štefan Škultéty NEKA
8,59%
Igor Valko NP
6,25%
Nora Pániková SZS
1,56%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,56%

Volebná účasť

42,94
%
2017 1. kolo
13,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,94%
2013 1. kolo 13,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Vrecko, NEKA
102 hlasov
2
Branislav Krpelan, NEKA
78 hlasov
3
Miroslav Rajčo, NEKA
37 hlasov
4
Ladislav Procházka, NEKA
36 hlasov
5
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
6
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
7
Mária Šramková, NEKA
19 hlasov
8
Michal Ďureje, NEKA
18 hlasov
9
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
10
Pavol Caňo, NEKA
17 hlasov
11
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
12
Tomáš Kozák, NEKA
12 hlasov
13
Vojtech Čičmanec, NEKA
12 hlasov
14
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
15
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
16
Andrej Kmotorka, NEKA
11 hlasov
17
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
18
Martin Drozd, NEKA
11 hlasov
19
Dušan Ďuriš, NEKA
11 hlasov
20
Viera Beňová, NEKA
10 hlasov
21
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
22
Tomáš Grešner, NEKA
10 hlasov
23
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
24
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
26
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
27
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
28
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
29
Tibor Čičmanec, NEKA
9 hlasov
30
Martin Šujan, NEKA
8 hlasov
31
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
32
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
33
Tomáš Tines, NEKA
8 hlasov
34
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
35
Alojz Vlčko, NEKA
8 hlasov
36
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
37
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
38
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
39
Igor Sojka, KSS
7 hlasov
40
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
41
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
42
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
43
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
44
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
45
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
46
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
47
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
48
Jana Matiašková, NEKA
5 hlasov
49
Branislav Gigac, NEKA
5 hlasov
50
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
4 hlasov
51
Jozef Franek, NEKA
4 hlasov
52
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
53
Miroslav Dzina, NEKA
3 hlasov
54
Viera Hurtišová, KSS
3 hlasov
55
Ingrid Majdová, KSS
3 hlasov
56
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
57
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
58
Jozef Otto, NEKA
2 hlasov
59
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
60
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
61
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
62
Martin Uríček, NEKA
1 hlasov
63
Ľubomír Dzurák, NEKA
64
Karol Herceg, KSS
65
Ján Madžo, DOMA DOBRE
66
Marián Mittaš, KSS
67
Eduard Prilinský, NEKA
68
Andrej Sikora, KSS