Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
40,54%
Jaroslav Baška SMER - SD
37,84%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
10,81%
Peter Palko KSS
8,11%
Marián Herdel NEKA
2,70%
Ľubomír Žabár NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Katarína Macháčková, NEKA
19 hlasov
2
Dana Melišková, NEKA
10 hlasov
3
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
4
Dušan Ďuriš, SMER - SD
8 hlasov
5
Peter Juríček, NEKA
8 hlasov
6
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
7
Ján Cipov, SMER - SD
6 hlasov
8
Ján Belanský, NEKA
6 hlasov
9
Vojtech Čičmanec, NEKA
6 hlasov
10
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
6 hlasov
11
Štefan Gaman, SMER - SD
5 hlasov
12
Miloš Cúcik, NEKA
4 hlasov
13
Ján Bodnár, SMER - SD
4 hlasov
14
Jozef Vrábeľ, NEKA
4 hlasov
15
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
4 hlasov
16
Martin Lukačovič, SMER - SD
4 hlasov
17
Marek Michalovič, NEKA
4 hlasov
18
Anton Špeťko, NEKA
4 hlasov
19
Štefan Škríp, SNS
4 hlasov
20
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
21
Jozef Škadra, SNS
4 hlasov
22
Jozef Meluš, NEKA
4 hlasov
23
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
24
Vojtech Bartoš, NEKA
3 hlasov
25
Dušan Šimka, NEKA
3 hlasov
26
Štefan Mjartan, SMER - SD
3 hlasov
27
František Tám, SMER - SD
3 hlasov
28
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
29
Ľudovít Vojtko, SNS
3 hlasov
30
Richard Takáč, SMER - SD
2 hlasov
31
Vladimíra Ďuračková, NEKA
2 hlasov
32
Emil Divéky, SNS
2 hlasov
33
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
34
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
35
Mohamed Hemza, SMER - SD
2 hlasov
36
Anton Turčan, KSS
2 hlasov
37
Miroslav Valach, KSS
2 hlasov
38
Jaroslav Hanzel, NEKA
2 hlasov
39
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
40
Jozef Balčirák, NEKA
2 hlasov
41
Helena Dadíková, NEKA
2 hlasov
42
Patrícia Grófová, NEKA
1 hlasov
43
Róbert Frimmel, NEKA
1 hlasov
44
Ján Dobrovodský, NEKA
1 hlasov
45
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
46
Jana Červienková, NEKA
1 hlasov
47
Vladimír Buzalka, NEKA
1 hlasov
48
Milan Bureš, KSS
1 hlasov
49
Viera Beňová, NEKA
1 hlasov
50
Adriána Svitková, SMS
1 hlasov
51
Roman Hlaváč, NEKA
1 hlasov
52
Vladimír Petráš, SNS
1 hlasov
53
Viliam Kurbel, NEKA
1 hlasov
54
Zuzana Kútna, SMS
1 hlasov
55
Andrej Plachý, KSS
1 hlasov
56
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
57
Viera Masaryková, NEKA
1 hlasov
58
Ľuboš Maxina, NEKA
1 hlasov
59
Ján Mokrý, SNS
1 hlasov
60
Jozef Zubák, DOST
61
Jozef Stopka, SMER - SD
62
Miroslav Samiec, KSS
63
Boris Borovica, SNS
64
Petra Kobetičová, NEKA
65
Branislav Ondruška, SNS
66
Jaroslav Daniš, DOST
67
Marek Daniš, ĽS-HZDS
68
Marián Mikula, KSS
69
Mária Luprichová, SNS
70
Augustín Jozef Lang, SNS

Volebná účasť

42,94
%
2017 1. kolo
13,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,94%
2013 1. kolo 13,12%