Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
58,85%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
14,83%
Adrián Mikuš NEKA
14,35%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
4,78%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
3,83%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
3,35%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Procházka, NEKA
44 hlasov
2
Michal Ďureje, NEKA
34 hlasov
3
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
32 hlasov
4
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
32 hlasov
5
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
29 hlasov
6
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
28 hlasov
7
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
27 hlasov
8
Ľuboš Jelačič, NEKA
25 hlasov
9
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
23 hlasov
10
Martin Drozd, NEKA
23 hlasov
11
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
20 hlasov
12
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
19 hlasov
13
Ladislav Smatana, NEKA
19 hlasov
14
Mária Šramková, NEKA
18 hlasov
15
Katarína Svobodová, NEKA
18 hlasov
16
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
16 hlasov
17
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
16 hlasov
18
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
16 hlasov
19
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
15 hlasov
20
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
15 hlasov
21
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
15 hlasov
22
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
23
Ambróz Jamriško, NEKA
15 hlasov
24
Branislav Doboš, REPUBLIKA
15 hlasov
25
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
14 hlasov
26
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
14 hlasov
27
Silvia Grúberová, NEKA
14 hlasov
28
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
14 hlasov
29
Silvia Bošnovičová, NEKA
13 hlasov
30
Dušan Šimka, NEKA
13 hlasov
31
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
13 hlasov
32
Michaela Brunclíková, NEKA
12 hlasov
33
Igor Sojka, KSS
12 hlasov
34
Tomáš Tines, NEKA
11 hlasov
35
Juraj Leporis, NEKA
10 hlasov
36
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
10 hlasov
37
Vladimír Revický, REPUBLIKA
10 hlasov
38
Alojz Vlčko, NEKA
10 hlasov
39
Michal Dobiš, NEKA
10 hlasov
40
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
10 hlasov
41
Helena Dadíková, NEKA
10 hlasov
42
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
8 hlasov
43
Eva Hodásová, KSS
8 hlasov
44
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
45
Zuzana Hujsiová, NEKA
8 hlasov
46
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
7 hlasov
47
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
7 hlasov
48
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
49
Miroslav Ertel, DS
6 hlasov
50
Viera Mrázová, NEKA
6 hlasov
51
Radoslav Iždinský, NEKA
6 hlasov
52
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
5 hlasov
53
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
5 hlasov
54
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
5 hlasov
55
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
5 hlasov
56
Andrea Filt, DS
3 hlasy
57
Tomáš Šujan, NEKA
3 hlasy
58
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
3 hlasy
59
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
3 hlasy
60
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasy

Volebná účasť

75,92 %

Historický vývoj

29.10. 2022 75,92 %
04.11. 2017 1. kolo 42,94 %
09.11. 2013 1. kolo 13,12 %