Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
67,28%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
16,36%
Adrián Mikuš NEKA
7,12%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
5,28%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
2,90%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
138 hlasov
2
Ladislav Smatana, NEKA
100 hlasov
3
Michaela Brunclíková, NEKA
94 hlasov
4
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
87 hlasov
5
Michal Ďureje, NEKA
85 hlasov
6
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
83 hlasov
7
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
83 hlasov
8
Ambróz Jamriško, NEKA
77 hlasov
9
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
75 hlasov
10
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
72 hlasov
11
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
72 hlasov
12
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
72 hlasov
13
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
64 hlasov
14
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
61 hlasov
15
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
54 hlasov
16
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
53 hlasov
17
Mária Šramková, NEKA
51 hlasov
18
Helena Dadíková, NEKA
47 hlasov
19
Katarína Svobodová, NEKA
45 hlasov
20
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
44 hlasov
21
Martin Drozd, NEKA
44 hlasov
22
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
44 hlasov
23
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
41 hlasov
24
Alojz Vlčko, NEKA
38 hlasov
25
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
38 hlasov
26
Dušan Šimka, NEKA
37 hlasov
27
Silvia Bošnovičová, NEKA
36 hlasov
28
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
35 hlasov
29
Tomáš Tines, NEKA
33 hlasov
30
Ľuboš Jelačič, NEKA
32 hlasov
31
Miroslav Ertel, DS
30 hlasov
32
Ladislav Procházka, NEKA
29 hlasov
33
Juraj Leporis, NEKA
29 hlasov
34
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
29 hlasov
35
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
27 hlasov
36
Viera Mrázová, NEKA
26 hlasov
37
Branislav Doboš, REPUBLIKA
25 hlasov
38
Silvia Grúberová, NEKA
25 hlasov
39
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
24 hlasov
40
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
24 hlasov
41
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
21 hlasov
42
Zuzana Hujsiová, NEKA
20 hlasov
43
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
19 hlasov
44
Vladimír Revický, REPUBLIKA
17 hlasov
45
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
46
Michal Dobiš, NEKA
14 hlasov
47
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
14 hlasov
48
Andrea Filt, DS
12 hlasov
49
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
50
Eva Hodásová, KSS
11 hlasov
51
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
52
Tomáš Šujan, NEKA
9 hlasov
53
Igor Sojka, KSS
9 hlasov
54
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
8 hlasov
55
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
8 hlasov
56
Radoslav Iždinský, NEKA
8 hlasov
57
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
58
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
59
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
6 hlasov
60
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
4 hlasov

Volebná účasť

29,85 %

Historický vývoj

29.10. 2022 29,85 %
04.11. 2017 1. kolo 24,22 %
09.11. 2013 1. kolo 19,14 %