Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
53,49%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
20,16%
Marián Herdel NEKA
8,91%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
8,53%
Peter Palko KSS
6,59%
Ľubomír Žabár NEKA
2,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juríček, NEKA
197 hlasov
2
Štefan Mjartan, SMER - SD
92 hlasov
3
Katarína Macháčková, NEKA
74 hlasov
4
Jozef Stopka, SMER - SD
56 hlasov
5
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
55 hlasov
6
Ján Cipov, SMER - SD
53 hlasov
7
Viliam Kurbel, NEKA
47 hlasov
8
Mohamed Hemza, SMER - SD
46 hlasov
9
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
42 hlasov
10
Dana Melišková, NEKA
40 hlasov
11
Vojtech Čičmanec, NEKA
37 hlasov
12
Štefan Gaman, SMER - SD
37 hlasov
13
Martin Lukačovič, SMER - SD
36 hlasov
14
František Tám, SMER - SD
35 hlasov
15
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
33 hlasov
16
Ján Belanský, NEKA
32 hlasov
17
Dušan Šimka, NEKA
31 hlasov
18
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
29 hlasov
19
Helena Dadíková, NEKA
29 hlasov
20
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
29 hlasov
21
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
28 hlasov
22
Viera Beňová, NEKA
27 hlasov
23
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
27 hlasov
24
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
25 hlasov
25
Ján Bodnár, SMER - SD
24 hlasov
26
Jozef Balčirák, NEKA
23 hlasov
27
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
28
Anton Špeťko, NEKA
22 hlasov
29
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
22 hlasov
30
Dušan Ďuriš, SMER - SD
19 hlasov
31
Petra Kobetičová, NEKA
19 hlasov
32
Ľuboš Maxina, NEKA
19 hlasov
33
Vladimíra Ďuračková, NEKA
18 hlasov
34
Jana Červienková, NEKA
18 hlasov
35
Richard Takáč, SMER - SD
18 hlasov
36
Roman Hlaváč, NEKA
17 hlasov
37
Ján Dobrovodský, NEKA
17 hlasov
38
Anton Turčan, KSS
15 hlasov
39
Jozef Vrábeľ, NEKA
12 hlasov
40
Jaroslav Hanzel, NEKA
12 hlasov
41
Viera Masaryková, NEKA
10 hlasov
42
Miloš Cúcik, NEKA
9 hlasov
43
Marek Michalovič, NEKA
9 hlasov
44
Ján Mokrý, SNS
8 hlasov
45
Jozef Meluš, NEKA
8 hlasov
46
Róbert Frimmel, NEKA
8 hlasov
47
Vojtech Bartoš, NEKA
8 hlasov
48
Marián Mikula, KSS
7 hlasov
49
Adriána Svitková, SMS
7 hlasov
50
Miroslav Valach, KSS
7 hlasov
51
Patrícia Grófová, NEKA
7 hlasov
52
Miroslav Samiec, KSS
7 hlasov
53
Ľudovít Vojtko, SNS
6 hlasov
54
Štefan Škríp, SNS
6 hlasov
55
Milan Bureš, KSS
5 hlasov
56
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
5 hlasov
57
Zuzana Kútna, SMS
4 hlasov
58
Vladimír Petráš, SNS
4 hlasov
59
Branislav Ondruška, SNS
4 hlasov
60
Vladimír Buzalka, NEKA
4 hlasov
61
Mária Luprichová, SNS
4 hlasov
62
Boris Borovica, SNS
4 hlasov
63
Augustín Jozef Lang, SNS
4 hlasov
64
Emil Divéky, SNS
4 hlasov
65
Marek Daniš, ĽS-HZDS
3 hlasov
66
Andrej Plachý, KSS
3 hlasov
67
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
3 hlasov
68
Jozef Škadra, SNS
1 hlasov
69
Jaroslav Daniš, DOST
70
Jozef Zubák, DOST

Volebná účasť

19,14 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 24,22 %
09.11. 2013 1. kolo 19,14 %