vyberte rok
Sebedražieokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
49.56%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
20.23%
Štefan Škultéty NEKA
17.60%
Petra Hajšelová Sme rodina
6.45%
Nora Pániková SZS
2.35%
Igor Valko NP
2.05%
Ferdinand Vavrík NEKA
1.76%

Volebná účasť

24,22
%
2017 1. kolo
19,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,22%
2013 1. kolo 19,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
139 hlasov
2
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
85 hlasov
3
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
83 hlasov
4
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
68 hlasov
5
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
66 hlasov
6
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
65 hlasov
7
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
8
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
60 hlasov
9
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
60 hlasov
10
Viera Beňová, NEKA
56 hlasov
11
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
54 hlasov
12
Michal Ďureje, NEKA
51 hlasov
13
Vojtech Čičmanec, NEKA
46 hlasov
14
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
15
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
16
Martin Drozd, NEKA
43 hlasov
17
Mária Šramková, NEKA
43 hlasov
18
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
42 hlasov
19
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
20
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
21
Ladislav Procházka, NEKA
39 hlasov
22
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
37 hlasov
23
Alojz Vlčko, NEKA
37 hlasov
24
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
25
Branislav Gigac, NEKA
36 hlasov
26
Tibor Čičmanec, NEKA
33 hlasov
27
Andrej Kmotorka, NEKA
32 hlasov
28
Tomáš Tines, NEKA
30 hlasov
29
Miroslav Rajčo, NEKA
28 hlasov
30
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
31
Tomáš Kozák, NEKA
27 hlasov
32
Jana Matiašková, NEKA
27 hlasov
33
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
34
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
35
Viera Hurtišová, KSS
25 hlasov
36
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
37
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
38
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
39
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
40
Martin Šujan, NEKA
22 hlasov
41
Pavol Caňo, NEKA
21 hlasov
42
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
43
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
44
Eduard Prilinský, NEKA
20 hlasov
45
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
46
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
47
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
48
Jozef Franek, NEKA
17 hlasov
49
Dušan Ďuriš, NEKA
17 hlasov
50
Tomáš Grešner, NEKA
16 hlasov
51
Anton Vrecko, NEKA
16 hlasov
52
Miroslav Dzina, NEKA
15 hlasov
53
Igor Sojka, KSS
14 hlasov
54
Ján Madžo, DOMA DOBRE
12 hlasov
55
Ingrid Majdová, KSS
12 hlasov
56
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
11 hlasov
57
Marián Mittaš, KSS
10 hlasov
58
Karol Herceg, KSS
9 hlasov
59
Jozef Otto, NEKA
9 hlasov
60
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
61
Ľubomír Dzurák, NEKA
8 hlasov
62
Martin Uríček, NEKA
8 hlasov
63
Andrej Sikora, KSS
7 hlasov
64
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
65
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
66
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
67
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
68
Branislav Krpelan, NEKA
2 hlasov