Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
53,57%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
46,43%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
67,44%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
17,44%
Karol Konárik SNS
9,30%
Ondrej Binder NEKA
3,49%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
1,16%
Ladislav Fízik ASV
1,16%
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šesták, NEKA
29 hlasov
2
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
27 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
23 hlasov
4
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
23 hlasov
5
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
6
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
19 hlasov
7
Karol Konárik, SNS
17 hlasov
8
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
16 hlasov
9
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
15 hlasov
10
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
11
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
12 hlasov
12
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
12 hlasov
13
Ľubomír Motyčka, NEKA
11 hlasov
14
Michal Rusko, NEKA
10 hlasov
15
Igor Donoval, ASV
10 hlasov
16
Peter Gogola, NEKA
9 hlasov
17
Jaroslav Maslen, NEKA
9 hlasov
18
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
19
Ján Chladný, KDS
8 hlasov
20
Peter Majerský, KSS
8 hlasov
21
Iveta Majerová, NEKA
6 hlasov
22
Pavol Svetlík, SNS
6 hlasov
23
Jaroslav Kuracina, NEKA
6 hlasov
24
Janka Slobodníková, SĽS
6 hlasov
25
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
26
Igor Ďurana, SĽS
5 hlasov
27
Zdena Bienska, SĽS
5 hlasov
28
Ľubomír Piterka, NEKA
5 hlasov
29
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
30
Jaroslav Sekerka, KSS
4 hlasov
31
Branislav Slaný, NEKA
4 hlasov
32
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
33
Miloš Horný, SMS
3 hlasov
34
Milan Prašovský, SĽS
3 hlasov
35
Jozef Sásik, SĽS
3 hlasov
36
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
37
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
38
Róbert Huran, NEKA
3 hlasov
39
Roman Štrba, SĽS
2 hlasov
40
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Juraj Remšík, SMS
2 hlasov
42
Augustín Richtárech, OKS
2 hlasov
43
Vladimír Rosinský, SĽS
2 hlasov
44
Jozef Smekal, NEKA
2 hlasov
45
Lukáš Ginič, SMS
2 hlasov
46
Vladimír Sklenka, NEKA
2 hlasov
47
Janka Slaná, NEKA
2 hlasov
48
Ján Jambrich, SĽS
2 hlasov
49
Simon Barth, SMS
2 hlasov
50
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasov
51
Martin Baník, KDS
2 hlasov
52
Dana Hríbiková, OKS
2 hlasov
53
Svetozár Tomič, SMS
1 hlasov
54
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
55
Ivan Kostúr, KSS
1 hlasov
56
Teodor Bindas, SMS
1 hlasov
57
Andrej Sliacky, SMS
1 hlasov
58
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
59
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
60
Jaroslava Miklóšová, SMS
1 hlasov
61
Peter Rusnák, NEKA
62
Karol Jadáš, KDS

Volebná účasť

55,03
%
2017 1. kolo
36,24
%
2013 2. kolo
28,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 55,03%
2013 2. kolo 36,24%
2013 1. kolo 28,57%