Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
49,21%
Adrian Polóny NEKA
21,43%
Rudolf Huliak NK/NEKA
10,32%
Miroslav Suja REPUBLIKA
7,14%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
5,56%
Michal Albert KSS
3,17%
Marek Modranský NEKA
1,59%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,59%
Maroš Čupka Socialisti.sk

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Bachleda, NEKA
36 hlasov
2
Martin Majling, NEKA
25 hlasov
3
Marek Modranský, NEKA
24 hlasov
4
Andrea Dolinská, NEKA
21 hlasov
5
Peter Gogola, NEKA
20 hlasov
6
Martin Turčan, NEKA
20 hlasov
7
David Kapusta, NEKA
19 hlasov
8
Katarína Belicová, NEKA
18 hlasov
9
Martina Kubišová, NEKA
18 hlasov
10
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
18 hlasov
11
Milan Smädo, NEKA
17 hlasov
12
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
17 hlasov
13
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
15 hlasov
14
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
14 hlasov
15
Igor Kašper, SME RODINA
14 hlasov
16
Milan Lichý, NEKA
14 hlasov
17
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
13 hlasov
18
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
13 hlasov
19
Michal Rusko, SOM Slovensko
12 hlasov
20
Stanislav Mičev, NEKA
12 hlasov
21
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
22
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
23
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
11 hlasov
24
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
25
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
9 hlasov
26
Ján Mizerák, SME RODINA
9 hlasov
27
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
28
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
8 hlasov
29
Ivan Mailing, NK/NEKA
8 hlasov
30
Erika Karová, NEKA
7 hlasov
31
Ivan Kostúr, KSS
7 hlasov
32
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
6 hlasov
33
Vladimír Sklenka, NEKA
6 hlasov
34
Michal Albert, KSS
6 hlasov
35
Csilla Droppová, NEKA
6 hlasov
36
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
37
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
38
Elena Buksová, NEKA
5 hlasov
39
Karol Kováč, NEKA
4 hlasov
40
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
4 hlasov
41
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
4 hlasov
42
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
4 hlasov
43
Maroš Čupka, Socialisti.sk
4 hlasov
44
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
45
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
4 hlasov
46
Zuzana Macošková, NK/NEKA
4 hlasov
47
Matúš Molitoris, NEKA
4 hlasov
48
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
49
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
50
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
51
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
52
Marta Medzihradská, NEKA
3 hlasov
53
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
54
Pavel Marko, NK/NEKA
3 hlasov
55
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
2 hlasov
56
Matúš Mistrík, NK/NEKA
2 hlasov
57
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
58
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
2 hlasov
59
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
60
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
61
Radoslav Petrík, NK/NEKA
2 hlasov
62
Peter Voskár, NK/NEKA
2 hlasov
63
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
2 hlasov
64
Peter Ušiak, NEKA
2 hlasov
65
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
66
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
67
Marek Vyhnička, SNS
1 hlasov
68
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
69
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
1 hlasov
70
Janka Slaná, NEKA
1 hlasov
71
Peter Plančík, KSS
1 hlasov
72
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
73
Juraj Odor, NEKA
1 hlasov
74
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
75
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
76
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
77
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
78
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
79
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
80
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
81
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)

Volebná účasť

45,87 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,87 %
04.11. 2017 1. kolo 55,03 %
23.11. 2013 2. kolo 36,24 %
09.11. 2013 1. kolo 28,57 %