Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
54,26%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
45,74%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
64,21%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
16,32%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
8,42%
Karol Konárik SNS
2,63%
Pavel Chovanec ÚSVIT
2,11%
Jozef Sásik SĽS
2,11%
Andrea Jenčíková NP
1,58%
Ladislav Fízik ASV
1,05%
Ondrej Binder NEKA
0,53%
Emil Samko KĽS
0,53%
Jaroslav Sekerka KSS
0,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Družbacký, KDH, SMER - SD
92 hlasov
2
Jozef Ježík, KDH, SMER - SD
92 hlasov
3
Milan Čarnoký, KDH, SMER - SD
83 hlasov
4
Miroslav Kusein, KDH, SMER - SD
81 hlasov
5
Ondrej Babic, KDH, SMER - SD
53 hlasov
6
Anna Paľovová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
40 hlasov
7
Jozef Mikuš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
32 hlasov
8
Lenka Balkovičová, NEKA
30 hlasov
9
Ján Podkonický, SNS
25 hlasov
10
Mária Hanesová, SMS
18 hlasov
11
Martina Kmeťová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
12
Katarína Lešková, Zmena zdola, DÚ, SZS
13 hlasov
13
Martina Mészáros Bariaková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
14
Martin Zachar, EDS
11 hlasov
15
Róbert Orság, NEKA
11 hlasov
16
Milan Micháľ, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
17
Ján Fekiač, ÚSVIT
9 hlasov
18
Lukáš Balga, SMS
9 hlasov
19
Ľubomír Zubčák, SĽS
8 hlasov
20
Július Laššan, KDH, SMER - SD
8 hlasov
21
Ondrej Šiagi, 99%
8 hlasov
22
Jozef Belička, EDS
7 hlasov
23
Eva Cireňová, KDH, SMER - SD
6 hlasov
24
Rastislav Bobor, KSS
6 hlasov
25
Peter Gnida, SNS
6 hlasov
26
Eva Hicárová, NEKA
5 hlasov
27
Juraj Suja, OKS
5 hlasov
28
Vladimír Maťaš, SMS
5 hlasov
29
Miroslav Gálik, HZD, ĽS-HZDS
5 hlasov
30
Katarína Danišová, KDH, SMER - SD
4 hlasov
31
Ján Kolkus, MOST - HÍD
4 hlasov
32
Dušan Ďuriška, SĽS
2 hlasov
33
Vladimír Sojak, OKS
2 hlasov
34
Ondrej Smutný, EDS
2 hlasov
35
Ján Germánus, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
36
Branislav Skaloš, KSS
2 hlasov
37
Jozef Gurský, KSS
1 hlasov
38
Marek Nosko, NEKA
1 hlasov
39
Miroslav Kurtík, KSS
1 hlasov
40
Július Buchta, SNS
1 hlasov
41
Ľudovít Štítnický, SMS
1 hlasov
42
Andrea Hroncová, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
43
Nikoleta Gallová, NP
1 hlasov
44
Anna Szögedi, SMK-MKP
1 hlasov
45
Ľudovít Sendrei, SRK
46
Emil Samko, KĽS
47
Zuzana Nemogová, ĽS Naše Slovensko
48
Ladislav Nagy, MOST - HÍD
49
Jaroslav Kacián, ĽS Naše Slovensko
50
Andrea Jenčíková, NP
51
Ján Šeševička, NEKA
52
Rudolf Steigavf, SĽS

Volebná účasť

41,17
%
2017 1. kolo
25,33
%
2013 2. kolo
25,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,17%
2013 2. kolo 25,33%
2013 1. kolo 25,49%