Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
50,85%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
45,76%
Anton Korba NEKA
1,69%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,69%
Dorota Bujňáková NP
Štefan Straka KSS
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jiří Ballarin, NEKA
36 hlasov
2
Vladislav Bašista, SMER - SD
32 hlasov
3
Jozef Kičura, SMER - SD
29 hlasov
4
Miroslav Benko, SMER - SD
28 hlasov
5
Stanislav Šváby, NOVA
28 hlasov
6
Miroslav Leško, SMER - SD
28 hlasov
7
Emil Chlapeček, SMER - SD
27 hlasov
8
Radoslav Čuha, SMER - SD
27 hlasov
9
Mikuláš Komanický, SMER - SD
26 hlasov
10
Michal Kaliňák, SMER - SD
25 hlasov
11
Patrik Tomič, NEKA
25 hlasov
12
Branko Benko, SMER - SD
24 hlasov
13
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
14
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
15
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
16
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
17
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
18
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
19
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
20
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
21
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
22
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
23
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
24
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
25
Janette Langová, NOVA
4 hlasov
26
Iveta Baranová, NEKA
4 hlasov
27
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
28
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
29
Radovan Bačík, NEKA
2 hlasov
30
František Balog, SRÚS
2 hlasov
31
Ladislav Babuščák, NOVA
2 hlasov
32
Peter Klein, NEKA
2 hlasov
33
Anton Demeter, SNS
2 hlasov
34
Marek Guman, NEKA
2 hlasov
35
Pavel Hagyari, NEKA
2 hlasov
36
Ján Andrejko, NEKA
2 hlasov
37
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
2 hlasov
38
Radomír Kreheľ, NEKA
2 hlasov
39
Miroslav Lukáč, SMER - SD
1 hlasov
40
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
41
František Janus, NEKA
1 hlasov
42
Jozef Kakaščik, NEKA
1 hlasov
43
Pavol Kleban, SNS
1 hlasov
44
Anton Klimko, NOVA
1 hlasov
45
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
46
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
47
Radko Lapoš, NEKA
1 hlasov
48
Viera Leščáková, NOVA
1 hlasov
49
Ján Jacoš, 99%, PaS
1 hlasov
50
Daniel Antolík, SNS
1 hlasov
51
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
52
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
53
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
54
Vladimír Feľbaba, NOVA
1 hlasov
55
Stanislav Grega, NEKA
1 hlasov
56
Peter Hatalčík, SMER - SD
1 hlasov
57
Štefan Hatok, NEKA
1 hlasov
58
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
59
Ján Katica, NEKA
1 hlasov
60
Miroslav Sopko, NOVA
1 hlasov
61
Viliam Sedlák, 99%, PaS
1 hlasov
62
Andrej Tudor, KSS
1 hlasov
63
Lukáš Priščák, SNS
1 hlasov
64
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
65
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
66
Alica Dragulová, NOVA
1 hlasov
67
Ľubomír Vaško, NOVA
1 hlasov
68
Rudolf Voit, NEKA
1 hlasov
69
Stanislav Mathia, NOVA
1 hlasov
70
Tibor Bažo, SRÚS
71
Ivan Benko, NEKA
72
Vladimír Borecký, NEKA
73
Andrej Buday, SaS
74
Dušan Brhlík, NEKA
75
Milan Cimerman, Z-SNP
76
Igor Kreta, KSS
77
Cyril Leško, SNS
78
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
79
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
80
Ľudovít Malaga, NEKA
81
František Merkovský, 99%, PaS
82
Matúš Murajda, NEKA
83
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
84
Paulína Štefaničová, NOVA
85
Jaroslav Uličný, SNS
86
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
87
Viera Vasiliaková, KSS
88
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
89
Ľuba Kráľová, NEKA
90
Michal Hlivjak, 99%, PaS
91
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
92
Jozef Frankovský, NEKA
93
Ondrej Gubač, NEKA
94
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
95
Milan Hlivjak, 99%, PaS
96
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
97
Jozef Jakubík, 99%, PaS
98
Marcel Jenča, SNS
99
Jozef Kipikaša, SNS
100
Mária Klebanová, SNS
101
Marián Krakovský, KSS
102
Zdenko Velecký, NEKA

Volebná účasť

33,87
%
2017 1. kolo
29,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,87%
2013 1. kolo 29,55%