vyberte rok
Šarišská Porubaokres Prešov

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Garaj NEKA
23,23%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
20,20%
Peter Chudík Smer-SD
19,19%
Andrej Gmitter NEKA
17,17%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7,07%
Jozef Šváč NP
5,05%
František Oľha Šanca
4,04%
František Bednár NAJ
2,02%
Pavol Gašper NEKA
1,01%
Milan Šteiner SZS
1,01%
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS

Volebná účasť

28,91
%
2017 1. kolo
17,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,91%
2013 1. kolo 17,59%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Hudáč, SMER-SD
45 hlasov
2
Marián Damankoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
3
Jaroslav Daňo, SMER-SD
38 hlasov
4
Milan Hudák, SMER-SD
36 hlasov
5
Vladimír Uram, SMER-SD
26 hlasov
6
Pavel Hagyari, NEKA
17 hlasov
7
Tomáš Cina, SZ
17 hlasov
8
Emil Chlapeček, SMER-SD
16 hlasov
9
Rudolf Dupkala, NEKA
16 hlasov
10
Peter Bartek, SNS
13 hlasov
11
Richard Drutarovský, OKS
11 hlasov
12
Jozef Kičura, SMER-SD
11 hlasov
13
Miroslav Benko, SMER-SD
10 hlasov
14
Peter Cvengroš, NEKA
10 hlasov
15
Miroslav Kolčár, MOST - HÍD
9 hlasov
16
Andrea Turčanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
17
Zuzana Bednárová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
18
Martin Fecko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Ľubica Pankievičová, MOST - HÍD
7 hlasov
20
Jozef Lukáč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
Marek Košč, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
22
Peter Krajňák, MOST - HÍD
6 hlasov
23
František Oľha, ŠANCA
6 hlasov
24
Viera Leščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Marcela Birošová, SMER-SD
6 hlasov
26
Martin Ďurišin, NEKA
6 hlasov
27
Peter Šmeringai, NEKA
5 hlasov
28
Matúš Sedlák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
29
František Porochnavý, NEKA
5 hlasov
30
Viera Gregová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
31
Miroslav Osifčin, MOST - HÍD
5 hlasov
32
Róbert Tkáč, SMER-SD
5 hlasov
33
Eduard Mathia, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
34
Renáta Fedorčíková, NEKA
5 hlasov
35
Peter Šulík, DS
4 hlasov
36
Milan Šteiner, SZS
4 hlasov
37
Tomáš Seďori, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Gabriel Paľa, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
39
Matúš Murajda, MOST - HÍD
4 hlasov
40
Ľudovít Malaga, SMER-SD
4 hlasov
41
Martin Lipka, SNS
4 hlasov
42
Martin Kovalčík, NEKA
4 hlasov
43
Jana Kočišová Čižová, NEKA
4 hlasov
44
Patrik Kiseľa, NEKA
4 hlasov
45
Ľubomír Červeňák, SMER-SD
4 hlasov
46
Andrea Brehová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
47
Štefan Cicoň, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
48
Ján Dobrovič, SNS
3 hlasov
49
Cyril Leško, SNS
3 hlasov
50
Ján Baloga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
51
Pavol Kleban, SNS
3 hlasov
52
Anton Gašpár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
53
Vladimír Vavrek, MOST - HÍD
3 hlasov
54
Ľuba Kráľová, NEKA
2 hlasov
55
Jaroslava Kutajová, MOST - HÍD
2 hlasov
56
Jozef Kravjar, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
57
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
2 hlasov
58
Peter Ihnat, NEKA
2 hlasov
59
Ján Ahlers, NEKA
2 hlasov
60
Miroslav Bartko, NEKA
2 hlasov
61
Jozef Babinčák, NEKA
2 hlasov
62
Radovan Šafranko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
63
Peter Varvaruk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
64
Ruženka Berežná, NEKA
2 hlasov
65
Andrej Buday, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
66
Tomáš Lukačko, SMER-SD
2 hlasov
67
Marian Haľko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
68
Ján Murdzik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
69
Jozef Čokina, MOST - HÍD
2 hlasov
70
Martina Copáková, ŠANCA
2 hlasov
71
Peter Uhlár, OKS
1 hlasov
72
Ján Tobiaš, SP
1 hlasov
73
Michal Majdák, SNS
1 hlasov
74
Štefan Szidor, MOST - HÍD
1 hlasov
75
Jitka Semivanová, MOST - HÍD
1 hlasov
76
Ľubomír Safko, NAJ
1 hlasov
77
Jozef Červeňák, NP
1 hlasov
78
Patrik Derfiňák, MOST - HÍD
1 hlasov
79
Mária Halátová, DS
1 hlasov
80
Michal Hlivjak, SNS
1 hlasov
81
Ľudovít Sabol, SNS
1 hlasov
82
Stanislav Kahanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
83
Radomír Kizek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
84
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
85
Peter Kríž, ŠANCA
1 hlasov
86
Štefan Kubini, VZDOR
1 hlasov
87
Michal Mamrilla, KSS
1 hlasov
88
Ivan Bobák, SNS
1 hlasov
89
Andrej Tudor, KSS
90
Štefan Janíčko, KSS
91
Eva Hrabková, KSS
92
Eva Harsághy, SNS
93
Jozef Dužda, RIS
94
Jozef Demčák, NEKA
95
Igor Kréta, KSS
96
René Polačok, DS
97
Gabriel Slezák, ĽS Naše Slovensko
98
Jozef Šváč, NP
99
Vladimír Borecký, SNS