Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
63,46%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13,46%
Anton Korba NEKA
13,46%
Dorota Bujňáková NP
3,85%
Štefan Straka KSS
3,85%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,92%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Čuha, SMER - SD
26 hlasov
2
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
3
Vladislav Bašista, SMER - SD
20 hlasov
4
Miroslav Lukáč, SMER - SD
19 hlasov
5
Jiří Ballarin, NEKA
19 hlasov
6
Miroslav Leško, SMER - SD
17 hlasov
7
Michal Kaliňák, SMER - SD
16 hlasov
8
Miroslav Benko, SMER - SD
15 hlasov
9
Jozef Kičura, SMER - SD
14 hlasov
10
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
12 hlasov
11
Mikuláš Komanický, SMER - SD
11 hlasov
12
Ján Katica, NEKA
10 hlasov
13
Emil Chlapeček, SMER - SD
10 hlasov
14
Peter Klein, NEKA
9 hlasov
15
Branko Benko, SMER - SD
9 hlasov
16
Peter Hatalčík, SMER - SD
9 hlasov
17
Viera Leščáková, NOVA
6 hlasov
18
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
19
Radovan Bačík, NEKA
4 hlasov
20
Paulína Štefaničová, NOVA
4 hlasov
21
Zdenko Velecký, NEKA
4 hlasov
22
Pavel Hagyari, NEKA
4 hlasov
23
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Stanislav Mathia, NOVA
4 hlasov
25
Lukáš Priščák, SNS
3 hlasov
26
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
27
Richard Drutarovský, NOVA
3 hlasov
28
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
29
Vladimír Feľbaba, NOVA
3 hlasov
30
Ladislav Babuščák, NOVA
3 hlasov
31
Stanislav Šváby, NOVA
3 hlasov
32
Daniel Antolík, SNS
3 hlasov
33
Peter Bugár, KSS
3 hlasov
34
František Balog, SRÚS
3 hlasov
35
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
36
Ján Andrejko, NEKA
2 hlasov
37
Ondrej Gubač, NEKA
2 hlasov
38
Marcel Jenča, SNS
2 hlasov
39
Rudolf Voit, NEKA
2 hlasov
40
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
41
Stanislav Grega, NEKA
2 hlasov
42
Ján Dobrovič, NEKA
2 hlasov
43
Ľubomír Vaško, NOVA
2 hlasov
44
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
45
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
46
Cyril Leško, SNS
2 hlasov
47
Miroslav Sopko, NOVA
2 hlasov
48
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
49
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
50
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
51
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
52
Marek Guman, NEKA
1 hlasov
53
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
54
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
55
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
56
Ivan Benko, NEKA
1 hlasov
57
Mária Klebanová, SNS
1 hlasov
58
Pavol Kleban, SNS
1 hlasov
59
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
60
Milan Cimerman, Z-SNP
1 hlasov
61
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
62
Milan Hlivjak, 99%, PaS
1 hlasov
63
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
64
Viera Vasiliaková, KSS
1 hlasov
65
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
66
Jozef Kakaščik, NEKA
1 hlasov
67
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
68
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
69
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
70
Jaroslav Uličný, SNS
1 hlasov
71
Andrej Buday, SaS
72
Alica Dragulová, NOVA
73
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
74
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
75
Jozef Frankovský, NEKA
76
Dušan Brhlík, NEKA
77
Vladimír Borecký, NEKA
78
Tibor Bažo, SRÚS
79
Štefan Hatok, NEKA
80
Radomír Kreheľ, NEKA
81
Igor Kreta, KSS
82
Janette Langová, NOVA
83
Radko Lapoš, NEKA
84
Viliam Sedlák, 99%, PaS
85
Ľudovít Malaga, NEKA
86
Matúš Murajda, NEKA
87
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
88
Patrik Tomič, NEKA
89
Andrej Tudor, KSS
90
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
91
Ľuba Kráľová, NEKA
92
Michal Hlivjak, 99%, PaS
93
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
94
Ján Jacoš, 99%, PaS
95
Jozef Jakubík, 99%, PaS
96
František Janus, NEKA
97
Anton Demeter, SNS
98
Jozef Kipikaša, SNS
99
Anton Klimko, NOVA
100
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
101
Marián Krakovský, KSS
102
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH

Volebná účasť

28,91
%
2017 1. kolo
17,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,91%
2013 1. kolo 17,59%