Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
86,09%
Rudolf Bauer KDS
13,91%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
56,91%
Rudolf Bauer KDS
13,01%
Dominika Palaščáková NOVA
8,13%
Jaroslav Džunko NEKA
5,69%
Jozef Holečko NEKA
4,07%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,44%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,44%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,44%
Lukáš Sisák KSS
2,44%
Ivan Kuhn OKS
2,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
106 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
72 hlasov
3
Ľubica Rošková, SMER - SD
69 hlasov
4
Oliver Petrík, NEKA
48 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER - SD
39 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
39 hlasov
7
Jaroslav Tokár, SRÚS
29 hlasov
8
František Farkaš, SMER - SD
29 hlasov
9
Jozef Makohus, SMER - SD
21 hlasov
10
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
12
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
16 hlasov
13
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
14
Valéria Eľková, NEKA
12 hlasov
15
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
16
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
17
Ján Mičuda, NEKA
10 hlasov
18
Milan Kaplan, NOVA
10 hlasov
19
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
20
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
21
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
7 hlasov
22
Imrich Balog, KĽS
6 hlasov
23
Rastislav Olexa, NEKA
6 hlasov
24
Dagmara Balogová, KSS
6 hlasov
25
Milan Potocký, NEKA
5 hlasov
26
Vladimíra Fortunová, KSS
5 hlasov
27
Jaroslav Ferenc, KĽS
5 hlasov
28
Stanislav Gaľa, SNS
4 hlasov
29
Juraj Brecko, KSS
4 hlasov
30
Slavomír Kešeľ, SRÚS
4 hlasov
31
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
4 hlasov
32
Slavomír Žužo, MS
4 hlasov
33
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
34
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
35
Andrea Sisák, NEKA
3 hlasov
36
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
37
Tibor Varga, SMK-MKP
2 hlasov
38
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
39
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
40
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
41
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
42
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
43
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
44
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
45
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
46
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
47
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
48
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
49
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
50
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
51
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
52
Gábor Mihók, SMK-MKP
53
Ján Bednár, NOVA
54
Jaroslava Špaková, DS
55
Martin Magura, SMS

Volebná účasť

28,60
%
2017 1. kolo
28,25
%
2013 2. kolo
32,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,60%
2013 2. kolo 28,25%
2013 1. kolo 32,43%