Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
36,46%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
30,21%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,63%
Martin Kusenda NEKA
5,21%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
4,17%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,17%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,08%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,08%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
38 hlasov
2
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
3
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
22 hlasov
5
Matúš Hubinský, NEKA
21 hlasov
6
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
7
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
18 hlasov
8
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
16 hlasov
9
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
10
Peter Kochan, NEKA
13 hlasov
11
Renáta Kirková, NK/NEKA
11 hlasov
12
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
13
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
14
Martin Dočkalik, NEKA
10 hlasov
15
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
10 hlasov
16
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
17
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
18
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
9 hlasov
19
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
20
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
21
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
22
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
23
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
7 hlasov
24
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
7 hlasov
25
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
7 hlasov
26
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
7 hlasov
27
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
28
Oľga Hudoková, NK/NEKA
5 hlasov
29
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
30
Ľubomíra Švecová, KSS
5 hlasov
31
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
32
Jaroslav Blina, KSS
5 hlasov
33
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
34
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
35
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
36
David Gerhát, KSS
3 hlasov
37
Ján Mlynár, REPUBLIKA
3 hlasov
38
Martin Tarčák, NK/NEKA
3 hlasov
39
Miroslav Polner, NK/NEKA
2 hlasov
40
Anton Švec, KSS
2 hlasov
41
Adam Jamrich, KSS
2 hlasov
42
Marian Fázik, NK/NEKA
2 hlasov

Volebná účasť

30,04 %

Historický vývoj

29.10. 2022 30,04 %
04.11. 2017 1. kolo 15,85 %
23.11. 2013 2. kolo 15,25 %
09.11. 2013 1. kolo 12,64 %