Šahy okres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
57,95%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,12%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
11,96%
Milan Belica NEKA
5,59%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,61%
Martin Kusenda NEKA
1,69%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,37%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,33%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,24%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,69%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,46%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 324 hlasov
2
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 149 hlasov
3
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 108 hlasov
4
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
920 hlasov
5
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
519 hlasov
6
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
507 hlasov
7
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
500 hlasov
8
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
324 hlasov
9
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
303 hlasov
10
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
226 hlasov
11
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
182 hlasov
12
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
154 hlasov
13
Marek Földesi, NEKA
154 hlasov
14
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
117 hlasov
15
Ján Krtík, NEKA
111 hlasov
16
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
102 hlasov
17
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
99 hlasov
18
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
95 hlasov
19
Peter Benček, NEKA
91 hlasov
20
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
91 hlasov
21
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
91 hlasov
22
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
79 hlasov
23
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
74 hlasov
24
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
74 hlasov
25
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
74 hlasov
26
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
65 hlasov
27
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
65 hlasov
28
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
63 hlasov
29
Roland Bogár, NEKA
60 hlasov
30
Mária Kuriačková, NEKA
59 hlasov
31
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
57 hlasov
32
Tomáš Ižold, NEKA
55 hlasov
33
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
53 hlasov
34
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
52 hlasov
35
Tomáš Krištof, NEKA
52 hlasov
36
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
37
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
48 hlasov
38
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
48 hlasov
39
Ján Janáč, NEKA
47 hlasov
40
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
45 hlasov
41
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
42
Dana Ďurišová, NK/NEKA
45 hlasov
43
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
44 hlasov
44
Peter Drábik, NEKA
42 hlasov
45
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
42 hlasov
46
Roman Salinka, NEKA
41 hlasov
47
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
39 hlasov
48
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
37 hlasov
49
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
37 hlasov
50
Mária Farkašová, NEKA
36 hlasov
51
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
36 hlasov
52
Branislav Štefanický, NEKA
35 hlasov
53
Peter Marko, NK/NEKA
34 hlasov
54
Ján Proksa, NK/NEKA
34 hlasov
55
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
32 hlasov
56
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
31 hlasov
57
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
31 hlasov
58
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
30 hlasov
59
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
30 hlasov
60
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
61
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
28 hlasov
62
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
63
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
25 hlasov
64
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
25 hlasov
65
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
24 hlasov
66
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
24 hlasov
67
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
16 hlasov
68
Jozef Kubovič, NEKA
16 hlasov
69
Tibor Moravský, NEKA
15 hlasov
70
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
14 hlasov
71
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
14 hlasov
72
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
13 hlasov
73
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
12 hlasov
74
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
75
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
76
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov

Volebná účasť

39,36 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,36 %
04.11. 2017 1. kolo 18,64 %
23.11. 2013 2. kolo 8,96 %
09.11. 2013 1. kolo 12,66 %