vyberte rok
Sady nad Torysouokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
44,53%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38,28%
Róbert Bačinský NEKA
4,17%
Jarmila Tkáčová SNS
4,17%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,86%
Adam Šepetka NAJ
1,56%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,30%
Jaroslav Džunko NEKA
0,78%
Oliver Petrík JĽSS
0,78%
Lukáš Sisák KSS
0,78%
Vladislav Stanko NEKA
0,52%
Ján Struk SMS
0,26%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS

Volebná účasť

26,57
%
2017 1. kolo
11,63
%
2013 2. kolo
14,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,57%
2013 2. kolo 11,63%
2013 1. kolo 14,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Farkaš, NEKA
197 hlasov
2
Peter Derevjaník, SMER-SD
135 hlasov
3
Slavomír Horváth, SNS
84 hlasov
4
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
6
Erika Zámboriová, ŠKV
61 hlasov
7
Ján Kokarda, NEKA
56 hlasov
8
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
9
František Petro, SMER-SD
55 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
11
Jarmila Vaňová, ŠKV
45 hlasov
12
Radoslav Hodor, NEKA
38 hlasov
13
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
14
Michal Rečka, SMER-SD
37 hlasov
15
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
16
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
17
Ivan Hriczko, ŠKV
33 hlasov
18
Miloš Barcal, NEKA
31 hlasov
19
Pavol Lehotský, NEKA
30 hlasov
20
Martina Dutková, NEKA
25 hlasov
21
Ondrej Bernát, SMER-SD
25 hlasov
22
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
23
Anton Medvec, NEKA
23 hlasov
24
Ján Serbin, NEKA
22 hlasov
25
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
26
Mária Dulovičová, NEKA
21 hlasov
27
Monika Gergelová, SNS
21 hlasov
28
Július Pelegrin, NEKA
15 hlasov
29
Július Beluscsák, NEKA
15 hlasov
30
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
15 hlasov
31
Mária Lacková, NEKA
13 hlasov
32
Vlastimil Lakatoš, NEKA
13 hlasov
33
Ladislav Vojtko, KSS
13 hlasov
34
Anetta Strýčková, NEKA
12 hlasov
35
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
36
Roland Szabó, SMER-SD
12 hlasov
37
Slavomír Borovský, DS
11 hlasov
38
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
10 hlasov
39
Július Begala, NEKA
9 hlasov
40
Jozef Hric, KSS
9 hlasov
41
Gábor Szalay, SMK-MKP
8 hlasov
42
Alexander Horváth, MOST - HÍD
7 hlasov
43
Gabriel Böhm, NEKA
7 hlasov
44
Elena Fialková, MOST - HÍD
6 hlasov
45
Július Grulyo, NEKA
6 hlasov
46
Anton Király, SMK-MKP
6 hlasov
47
Peter Seman, KSS
5 hlasov
48
Alexander Képes, SMK-MKP
5 hlasov
49
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
50
Tamás Iván, SMK-MKP
5 hlasov
51
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
52
István Zachariaš, SMK-MKP
4 hlasov
53
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
54
Tomáš Suchý, ŠANCA
4 hlasov
55
Jozef Krešák, ŠANCA
4 hlasov
56
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
3 hlasov
57
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
58
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
59
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
60
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
3 hlasov
61
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
62
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
63
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
64
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
65
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
66
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov