Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
67,26%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
32,74%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
41,49%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
22,34%
Dominika Palaščáková NOVA
6,91%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,32%
Jaroslav Džunko NEKA
5,32%
Lukáš Sisák KSS
5,32%
Jozef Holečko NEKA
4,26%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,19%
Ivan Kuhn OKS
3,19%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Dzugas, NEKA
88 hlasov
2
Slavomír Horváth, SNS
54 hlasov
3
Jozef Konkoly, SMER - SD
42 hlasov
4
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
40 hlasov
5
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
6
František Petro, SMER - SD
30 hlasov
7
Ľubomír Šimko, SMER - SD
28 hlasov
8
Dominika Palaščáková, NOVA
28 hlasov
9
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
10
Ladislav Vojtko, KSS
24 hlasov
11
Ján Kokarda, NEKA
24 hlasov
12
Vojtech Staňo, SMER - SD
23 hlasov
13
Monika Bérešová, SZS
22 hlasov
14
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
15
Viktor Dulina, NEKA
20 hlasov
16
Július Grulyo, NEKA
20 hlasov
17
Michal Rečka, SMER - SD
19 hlasov
18
Miloš Barcal, NEKA
18 hlasov
19
Ivan Hriczko, NEKA
17 hlasov
20
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
21
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
16 hlasov
22
Ján Mikloš, KSS
16 hlasov
23
Anton Medvec, NEKA
15 hlasov
24
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
25
Monika Vargová, SNS
14 hlasov
26
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
14 hlasov
27
Róbert Čarny, SNS
14 hlasov
28
Vladimír Popovič, SMS
14 hlasov
29
Ján Marton, NOVA
14 hlasov
30
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
31
Viliam Bačo, NEKA
13 hlasov
32
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
33
Peter Papáč, KSS
12 hlasov
34
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
35
Ján Bačo, SĽS
11 hlasov
36
Radoslav Šimko, SNS
11 hlasov
37
Imrich Kohút, SĽS
11 hlasov
38
Martin Baltes, SĽS
10 hlasov
39
Marián Tóth, SaS
10 hlasov
40
Miroslav Bačenko, NEKA
10 hlasov
41
Ján Stanislav, SNS
10 hlasov
42
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
43
Ivan Buchla, SNS
8 hlasov
44
Róbert Šándor, NEKA
8 hlasov
45
Ľubica Holováčová, SĽS
7 hlasov
46
Božena Letková, NEKA
7 hlasov
47
Františka Kočišová, SĽS
6 hlasov
48
Elena Majancsíková, SĽS
6 hlasov
49
Peter Palaščák, SOĽ
5 hlasov
50
Alexander Bimbo, SRÚS
5 hlasov
51
Jozef Koňa, SĽS
5 hlasov
52
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
53
Jozef Holečko, NEKA
4 hlasov
54
Roman Horváth, SRÚS
4 hlasov
55
Ladislav Bartók, NEKA
4 hlasov
56
László Iván, SMK-MKP
3 hlasov
57
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
58
Marián Kertész, PD
2 hlasov
59
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
60
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
61
László Köteles, SMK-MKP

Volebná účasť

26,57
%
2017 1. kolo
11,63
%
2013 2. kolo
14,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,57%
2013 2. kolo 11,63%
2013 1. kolo 14,03%