Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
51,32%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27,51%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
6,35%
Dorota Bujňáková NP
3,70%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,70%
Štefan Straka KSS
2,12%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,12%
Jozef Mihalčin SĽS
2,12%
Anton Korba NEKA
1,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
65 hlasov
2
Dávid Capik, SNS
52 hlasov
3
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
50 hlasov
4
Juraj Kuročka, SMER - SD
43 hlasov
5
Jozef Berta, SMER - SD
38 hlasov
6
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38 hlasov
7
Michal Džuka, SOĽ
36 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER - SD
33 hlasov
9
Miroslav Gešper, NEKA
32 hlasov
10
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31 hlasov
11
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
30 hlasov
12
Jozef Karchňák, ÚSVIT
29 hlasov
13
Dušan Molek, SMER - SD
27 hlasov
14
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
15
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
16
Marcela Pčolinská, NOVA
22 hlasov
17
Ján Jevín, SNS
18 hlasov
18
Monika Palková, Z-SNP
17 hlasov
19
Jozef Džurdženík, SNS
17 hlasov
20
Štefan Straka, KSS
15 hlasov
21
Lukáš Bičej, KOS
14 hlasov
22
Ján Popaďak, 99%, PaS
12 hlasov
23
Anton Pavúk, NOVA
11 hlasov
24
Dušan Haľko, SNS
11 hlasov
25
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
26
Marek Cerula, SNS
10 hlasov
27
Ladislav Hromada, NOVA
9 hlasov
28
Miroslav Kaliaš, SRK
8 hlasov
29
Alfonz Kaliaš, SRÚS
8 hlasov
30
Rastislav Košalko, KOS
8 hlasov
31
Mária Kurovská, NaS - ns
8 hlasov
32
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
7 hlasov
33
Milan Madura, ĽS-HZDS
7 hlasov
34
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
35
Peter Jacko, EDS
5 hlasov
36
Ján Šimko, NaS - ns
5 hlasov
37
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Pavol Drobný, SĽS
5 hlasov
39
Ľubomír Pidany, SĽS
5 hlasov
40
Jozef Mihalčin, SĽS
5 hlasov
41
Marta Baniková, 99%, PaS
4 hlasov
42
Radovan Kapraľ, KOS
4 hlasov
43
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
44
Anton Korba, NEKA
4 hlasov
45
Paulína Sopková, NaS - ns
4 hlasov
46
Ján Macuga, EDS
4 hlasov
47
Helena Vancáková, 99%, PaS
4 hlasov
48
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
49
Jozef Tomašik, SNS
3 hlasov
50
Miroslav Hlavatý, SĽS
3 hlasov
51
Matúš Krajňák, SĽS
3 hlasov
52
Ján Čižik, 99%, PaS
3 hlasov
53
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
3 hlasov
54
Pavol Štefanko, EDS
2 hlasov
55
Emília Rujaková, SĽS
2 hlasov
56
Milan Reich, KOS
2 hlasov
57
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
58
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
59
Eva Lenková, NaS - ns
1 hlasov
60
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
61
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

17,79
%
2017 1. kolo
13,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,79%
2013 1. kolo 13,38%