vyberte rok
Ružindolokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
57,58%
Tibor Mikuš NEKA
36,48%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2,64%
Márius Novák NP
1,76%
József Berényi SMK
0,88%
Konrád Rigó Most-Híd
0,66%

Volebná účasť

35,99
%
2017 1. kolo
17,21
%
2013 2. kolo
13,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,99%
2013 2. kolo 17,21%
2013 1. kolo 13,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Púčik, SMER-SD
225 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
156 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
97 hlasov
4
Matej Lančarič, NEKA
91 hlasov
5
Marek Neštický, NEKA
82 hlasov
6
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
7
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
8
Tibor Pekarčík, NEKA
77 hlasov
9
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
10
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
11
Marián Galbavý, NEKA
60 hlasov
12
Karol Zachar, SMER-SD
60 hlasov
13
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
14
Jaroslav Cehlárik, NEKA
53 hlasov
15
Martin Uhlík, NEKA
53 hlasov
16
Jozef Klokner, NEKA
52 hlasov
17
Július Zemko, SMER-SD
50 hlasov
18
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
19
Šimon Štefunko, NEKA
49 hlasov
20
Valburga Lobotková, SMER-SD
48 hlasov
21
Augustín Hambálek, SMER-SD
48 hlasov
22
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
23
Iveta Bakičová, NEKA
44 hlasov
24
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
25
Štefan Krištofík, SMER-SD
40 hlasov
26
Peter Sloboda, NEKA
40 hlasov
27
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
28
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
29
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
30
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
31
Ľubomír Antal, SMER-SD
37 hlasov
32
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
33
Jozef Pobiecký, NEKA
34 hlasov
34
Bystrík Stanko, NEKA
33 hlasov
35
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
36
Jaroslav Jánoš, NEKA
32 hlasov
37
Marta Gubrická, SMER-SD
32 hlasov
38
Juraj Novota, NEKA
30 hlasov
39
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
40
Norbert Halász, NEKA
29 hlasov
41
Peter Chmela, NEKA
27 hlasov
42
Jozef Koricina, NEKA
27 hlasov
43
Marcel Behro, NEKA
24 hlasov
44
Peter Haščík, NEKA
21 hlasov
45
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
46
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
47
Elena Kátlovská, NEKA
19 hlasov
48
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
49
Anna Šimončičová, SNS
15 hlasov
50
Jakub Mišek, NEKA
15 hlasov
51
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
14 hlasov
52
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
53
Zuzana Frišová, DOST
14 hlasov
54
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
55
Peter Sita, NEKA
12 hlasov
56
Peter Bartovič, MOST - HÍD
10 hlasov
57
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
8 hlasov
58
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
7 hlasov
59
Juraj Janček, DOMA DOBRE
7 hlasov
60
Pavol Gabriška, DOST
7 hlasov
61
Rudolf Šulek, NAJ
6 hlasov
62
Norbert Pavlovič, KSS
6 hlasov
63
Viera Gbelcová, SNS
5 hlasov
64
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
65
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
5 hlasov
66
Martin Ostrovský, SNS
5 hlasov
67
Vladimír Kozmál, SNS
4 hlasov
68
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
3 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov