Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
53,41%
Martin Červenka NEKA
27,62%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
8,80%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
2,88%
Zdenko Rosina NK/NEKA
2,43%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
2,28%
Roman Chudý ŽIVOT
1,06%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,91%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,61%
Roland Hakszer NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
131 hlasov
2
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
129 hlasov
3
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
122 hlasov
4
Magdaléna Eliášová, NEKA
120 hlasov
5
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
99 hlasov
6
Marek Neštický, NEKA
98 hlasov
7
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
94 hlasov
8
Marián Galbavý, NEKA
94 hlasov
9
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
91 hlasov
10
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
89 hlasov
11
Matej Lančarič, NEKA
88 hlasov
12
Ivan Dobrovodský, NEKA
84 hlasov
13
Maroš Sagan, NEKA
80 hlasov
14
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
78 hlasov
15
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
72 hlasov
16
Iveta Bakičová, NEKA
70 hlasov
17
Štefan Krištofík, SMER - SD
63 hlasov
18
Tibor Pekarčík, NEKA
63 hlasov
19
Stanislav Hric, NEKA
62 hlasov
20
Lívia Voleková, REPUBLIKA
60 hlasov
21
Július Zemko, SMER - SD
59 hlasov
22
Marcel Krajčo, NEKA
57 hlasov
23
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
55 hlasov
24
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
55 hlasov
25
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
52 hlasov
26
Šimon Štefunko, NEKA
52 hlasov
27
Eva Nemčovská, NEKA
51 hlasov
28
Jozef Remenár, REPUBLIKA
51 hlasov
29
Ľubica Horváthová, NEKA
50 hlasov
30
Alan Bočkay, NEKA
49 hlasov
31
Ľuboš Kollár, NEKA
49 hlasov
32
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
46 hlasov
33
Peter Hambálek, SMER - SD
46 hlasov
34
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
44 hlasov
35
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
43 hlasov
36
Natália Blahová, DS
42 hlasov
37
Žaneta Gogolová, NEKA
41 hlasov
38
Radovan Hynek, REPUBLIKA
40 hlasov
39
Silvia Urmínska, SMER - SD
35 hlasov
40
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
33 hlasov
41
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
30 hlasov
42
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
28 hlasov
43
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
28 hlasov
44
Peter Kvasničák, NEKA
28 hlasov
45
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
28 hlasov
46
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
28 hlasov
47
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
48
Jozef Kozoň, NEKA
26 hlasov
49
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
25 hlasov
50
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
25 hlasov
51
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
25 hlasov
52
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
53
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
54
Peter Chmela, NEKA
23 hlasov
55
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
56
Viliam Kochajda, SMER - SD
22 hlasov
57
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
22 hlasov
58
Dušan Mikulka, SNS
20 hlasov
59
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
20 hlasov
60
Martin Ružička, SNS
19 hlasov
61
Juraj Horváth, SNS
19 hlasov
62
Zdenko Rosina, NK/NEKA
18 hlasov
63
Martin Ostrovský, SNS
16 hlasov
64
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
16 hlasov
65
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
10 hlasov
66
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
5 hlasov

Volebná účasť

54,00 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,00 %
04.11. 2017 1. kolo 35,99 %
23.11. 2013 2. kolo 17,21 %
09.11. 2013 1. kolo 13,22 %