vyberte rok
Ružináokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
34,16%
Marian Kotleba ĽSNS
28,71%
Pavel Greksa NEKA
18,81%
Martin Juhaniak NEKA
7,92%
Igor Kašper NEKA
3,96%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,98%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,49%
Miroslav Gálik NAS
0,99%
Milan Urbáni SMS
0,99%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,50%
Jozef Šimko NEKA
0,50%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

30,27
%
2017 1. kolo
19,27
%
2013 2. kolo
24,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,27%
2013 2. kolo 19,27%
2013 1. kolo 24,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Greksa, NEKA
86 hlasov
2
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
72 hlasov
3
Rudolf Slivka, SNS
57 hlasov
4
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
5
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
6
Branislav Hámorník, SMER-SD
34 hlasov
7
Juraj Pelč, NEKA
34 hlasov
8
Pavol Baculík, NEKA
32 hlasov
9
Milan Alberti, NEKA
27 hlasov
10
Ján Mičuda, SMER-SD
23 hlasov
11
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
21 hlasov
12
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
13
Denisa Nincová, NEKA
20 hlasov
14
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
15
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
16
Jana Haláková, SMER-SD
17 hlasov
17
Pavol Križo, SNS
15 hlasov
18
Lucia Kašiarová, KSS
9 hlasov
19
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
20
Lukáš Čavoj, NEKA
7 hlasov
21
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
22
Péter Csúsz, SMK-MKP
6 hlasov
23
Attila Agócs, MOST - HÍD
6 hlasov
24
Ján Svoreň, KSS
5 hlasov
25
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
26
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
4 hlasov
27
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
29
Tibor Tóth, MOST - HÍD
4 hlasov
30
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
31
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
32
László Kerekes, SMK-MKP
2 hlasov
33
Jozef Bari, SRK
2 hlasov
34
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
35
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
1 hlasov
36
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
37
Zoltán Balog, NEKA
1 hlasov
38
Július Čipčala, SRK
1 hlasov
39
Karol Ferencz, MOST - HÍD
1 hlasov
40
Štefan Kertész, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Péter György, SMK-MKP
1 hlasov
42
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
43
István Mázik, MKDA-MKDSZ
44
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)