Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
64,10%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
35,90%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
40,91%
Rudolf Bauer KDS
35,45%
Dominika Palaščáková NOVA
10,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,45%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,55%
Jaroslav Džunko NEKA
1,82%
Lukáš Sisák KSS
0,91%
Ivan Kuhn OKS
0,91%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
72 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
29 hlasov
3
Ľubomír Šimko, SMER - SD
21 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
19 hlasov
5
Ján Kokarda, NEKA
18 hlasov
6
Marián Kertész, PD
18 hlasov
7
Viktor Dulina, NEKA
17 hlasov
8
Dominika Palaščáková, NOVA
16 hlasov
9
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
10
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
11
Vojtech Staňo, SMER - SD
13 hlasov
12
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
13
František Petro, SMER - SD
12 hlasov
14
Viliam Bačo, NEKA
11 hlasov
15
Monika Bérešová, SZS
8 hlasov
16
Ján Mikloš, KSS
8 hlasov
17
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
18
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
19
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
20
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
21
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
22
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
23
Miloš Barcal, NEKA
5 hlasov
24
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
25
Ján Marton, NOVA
5 hlasov
26
Róbert Šándor, NEKA
5 hlasov
27
Miroslav Bačenko, NEKA
4 hlasov
28
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
29
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
30
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
31
Vladimír Popovič, SMS
4 hlasov
32
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasov
33
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
34
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasov
35
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
36
Františka Kočišová, SĽS
3 hlasov
37
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
38
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
39
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
40
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
41
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
42
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
43
Róbert Čarny, SNS
2 hlasov
44
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
45
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
46
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
47
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
48
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
49
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
50
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
51
Jozef Tischler, SĽS
52
Július Grulyo, NEKA
53
Jozef Holečko, NEKA
54
Jenő Csoltkó, NEKA
55
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
56
Alexander Bimbo, SRÚS
57
Ľubica Holováčová, SĽS
58
László Iván, SMK-MKP
59
Anton Király, SMK-MKP
60
István Zachariaš, SMK-MKP
61
Imrich Kohút, SĽS

Volebná účasť

21,56
%
2017 1. kolo
6,92
%
2013 2. kolo
10,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,56%
2013 2. kolo 6,92%
2013 1. kolo 10,39%