Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
33,33%
Milan Mazurek REPUBLIKA
22,22%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
13,89%
Ján Bync NEKA
11,11%
Michal Biganič NEKA
8,33%
Patrícia Reváková NK/NEKA
5,56%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
5,56%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Filip Kuffa ŽIVOT
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
24 hlasov
2
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
9 hlasov
3
Jozef Baran, NEKA
6 hlasov
4
Helena Kosťová, ÚSVIT
4 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
6
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
7
Stanislav Duda, NEKA
4 hlasov
8
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
4 hlasov
9
Ján Fenčák, NEKA
4 hlasov
10
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
11
Ján Hajduch, NEKA
3 hlasov
12
Lukáš Horváth, NEKA
3 hlasov
13
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
3 hlasov
14
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
3 hlasov
15
Jana Kočišová, REPUBLIKA
3 hlasov
16
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
17
Miroslav Gešper, ŽIVOT
2 hlasov
18
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
2 hlasov
19
Alfonz Kobielský, NEKA
2 hlasov
20
Peter Kocák, NEKA
2 hlasov
21
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
22
Andrej Krišanda, SNS
2 hlasov
23
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
2 hlasov
24
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
2 hlasov
25
Stanislav Obický, NEKA
2 hlasov
26
Michal Jenčo, NEKA
2 hlasov
27
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
28
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
2 hlasov
29
Roman Lazúr, NEKA
1 hlasov
30
Marián Smolák, NEKA
1 hlasov
31
Peter Soták, DOMOV-NS
1 hlasov
32
Cyril Melničák, REPUBLIKA
1 hlasov
33
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
35
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
36
Samuel Bruss, NEKA
1 hlasov
37
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
38
Ján Tancoš, NEKA
39
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
40
Ján Obšinč, SNS
41
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
42
Štefan Kolesár, NEKA
43
Marek Cerula, NEKA

Volebná účasť

74,57 %

Historický vývoj

29.10. 2022 74,57 %
04.11. 2017 1. kolo 48,14 %
09.11. 2013 1. kolo 61,53 %