Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
76,67%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
20,00%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3,33%
Dorota Bujňáková NP
Štefan Straka KSS
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Lukič, SMER - SD
16 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
15 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
14 hlasov
4
Juraj Kuročka, SMER - SD
10 hlasov
5
Jozef Berta, SMER - SD
8 hlasov
6
Štefan Straka, KSS
7 hlasov
7
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
8
Matúš Krajňák, SĽS
4 hlasov
9
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
10
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
11
Dušan Haľko, SNS
3 hlasov
12
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasov
13
Ján Šimko, NaS - ns
2 hlasov
14
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
15
Marek Cerula, SNS
2 hlasov
16
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
17
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
18
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
19
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
20
Dušan Molek, SMER - SD
1 hlasov
21
Ladislav Hromada, NOVA
1 hlasov
22
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
23
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
24
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
25
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
26
Lukáš Bičej, KOS
1 hlasov
27
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
28
Anton Pavúk, NOVA
29
Milan Madura, ĽS-HZDS
30
Ján Macuga, EDS
31
Eva Lenková, NaS - ns
32
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
33
Mária Kurovská, NaS - ns
34
Rastislav Košalko, KOS
35
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
36
Ján Katriňák, SRK
37
Jozef Karchňák, ÚSVIT
38
Miroslav Kaliaš, SRK
39
Alfonz Kaliaš, SRÚS
40
Ján Jevín, SNS
41
Miroslav Hlavatý, SĽS
42
Jozef Džurdženík, SNS
43
Michal Džuka, SOĽ
44
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
45
Peter Ondko, NEKA
46
Gabriel Vilcega, NaS - ns
47
Helena Vancáková, 99%, PaS
48
Miroslava Urbanová, NaS - ns
49
Jozef Tomašik, SNS
50
Pavol Štefanko, EDS
51
Paulína Sopková, NaS - ns
52
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
53
Emília Rujaková, SĽS
54
Milan Reich, KOS
55
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
56
Ján Popaďak, 99%, PaS
57
Ľubomír Pidany, SĽS
58
Marcela Pčolinská, NOVA
59
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
60
Monika Palková, Z-SNP
61
Dávid Capik, SNS

Volebná účasť

48,14
%
2017 1. kolo
61,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,14%
2013 1. kolo 61,53%