Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
38,98%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
32,20%
Milan Mazurek REPUBLIKA
11,86%
Michal Biganič NEKA
5,08%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
5,08%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
3,39%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
1,69%
Filip Kuffa ŽIVOT
1,69%
Ján Bync NEKA
Patrícia Reváková NK/NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
53 hlasov
2
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
33 hlasov
3
Luciána Hoptová, ÚSVIT
13 hlasov
4
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
12 hlasov
5
Marián Vojtko, SNS
12 hlasov
6
Martin Meričko, NEKA
8 hlasov
7
Igor Savko, NEKA
8 hlasov
8
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
9
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
10
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
11
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
5 hlasov
12
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
13
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
4 hlasov
14
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
15
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
16
Michal Druga, SOM Slovensko
4 hlasov
17
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
18
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
3 hlasov
19
Renáta Velichová, ŽIVOT
2 hlasov
20
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
2 hlasov
21
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
22
Lucia Sukeľová, NEKA
2 hlasov
23
Peter Pipák, NEKA
2 hlasov
24
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
2 hlasov
25
Anna Sotaková, KSS
1 hlasov
26
Monika Hamaďaková, NEKA
1 hlasov
27
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
28
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
29
Jozef Barlík, Socialisti.sk
1 hlasov
30
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
31
Alena Židová, Skúsme to inak
32
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
33
Ľuboš Karas, NEKA
34
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
35
Igor Labun, NEKA
36
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
37
Michal Ufnár, NK/NEKA
38
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
39
Anna Tokošová, KSS
40
Zdenko Ščepanik, NEKA
41
Jozef Stebnický, ŽIVOT
42
Jozef Sojka, KSS
43
Erich Serbin, REPUBLIKA
44
Andrej Semanco, SOM Slovensko
45
Martin Tongeľ, ŽIVOT
46
Dana Miháliková, NK/NEKA
47
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
48
Peter Demjan, REPUBLIKA
49
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
50
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

83,33 %

Historický vývoj

29.10. 2022 83,33 %
04.11. 2017 1. kolo 58,51 %
09.11. 2013 1. kolo 53,00 %