vyberte rok
Ruská Kajňaokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
45,10%
Peter Chudík Smer-SD
41,18%
Pavol Gašper NEKA
3,92%
František Oľha Šanca
3,92%
Jozef Mihalčin ĽSNS
1,96%
Miroslav Škvarek SNS
1,96%
Jozef Šváč NP
1,96%
František Bednár NAJ
Ján Garaj NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

58,51
%
2017 1. kolo
53,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 58,51%
2013 1. kolo 53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Fedorko, SMER-SD
45 hlasov
2
Ondrej Mudry, SMER-SD
20 hlasov
3
Marta Burdová, ŠANCA
19 hlasov
4
Ivan Hopta, ÚSVIT
15 hlasov
5
Tibor Focko, SMER-SD
13 hlasov
6
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
7
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
8
Lucia Gombitová, ÚSVIT
6 hlasov
9
Michal Druga, SMER-SD
5 hlasov
10
Peter Pipák, SNS
3 hlasov
11
Mária Cehelská, SOĽ
3 hlasov
12
Dušan Hrabec, NAJ
2 hlasov
13
Jozef Bajkó, SP
2 hlasov
14
Ján Ferko, SMER-SD
2 hlasov
15
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
16
Darina Barančíková, SOĽ
1 hlasov
17
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
18
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
1 hlasov
19
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
20
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
21
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
22
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
23
Romana Porochnavá, #SIEŤ
1 hlasov
24
Andrej Semanco, NEKA
1 hlasov
25
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
26
Hana Loziaková, MOST - HÍD
27
Peter Ferenc, OKS
28
Miroslav Gajdoš, NAJ
29
Stanislav Hančár, NAJ
30
Marek Hudák, ÚSVIT
31
Gabriela Želizňáková, NEKA
32
Peter Vorobel, SZ
33
Marián Vojtko, SNS
34
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
35
Peter Šamudovský, KSS
36
Ondrej Chovanec, SNS
37
Monika Chomová, MOST - HÍD
38
Marián Kovaľ, SNS
39
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
40
Lukáš Šandor, EDS
41
Mário Perinaj, MOST - HÍD
42
Marián Paško, ÚSVIT
43
Pavol Brek, ÚSVIT
44
Štefan Behun, SNS
45
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Jozef Babják, SDKÚ-DS
47
Marek Basala, SP