vyberte rok
Ruskáokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
47,34%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
39,89%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
5,32%
Rudolf Botka NP
3,19%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,06%
Jarmila Tkáčová SNS
1,06%
Róbert Bačinský NEKA
0,53%
Jozef Bobík NEKA
0,53%
Jaroslav Džunko NEKA
0,53%
Vladislav Stanko NEKA
0,53%
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

42,51
%
2017 1. kolo
30,76
%
2013 2. kolo
39,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,51%
2013 2. kolo 30,76%
2013 1. kolo 39,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Bálintová, MOST - HÍD
124 hlasov
2
Peter Jakab, MOST - HÍD
123 hlasov
3
Mária Vargová, MOST - HÍD
118 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
105 hlasov
5
Pavol Kuchta, SMER-SD
81 hlasov
6
Ján Mihalečko, SMER-SD
77 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER-SD
71 hlasov
8
Ildikó Vargová, ŠKV
43 hlasov
9
Emil Ďurovčík, SMER-SD
27 hlasov
10
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
11
František Farkaš, SMER-SD
19 hlasov
12
Branislav Sijka, NEKA
18 hlasov
13
Jozef Sokologorský, SMER-SD
9 hlasov
14
Matej Šarocký, ŠANCA
9 hlasov
15
Iveta Golmicová, ŠANCA
9 hlasov
16
Timea Sotáková, SMER-SD
8 hlasov
17
Miroslav Šimko, SNS
7 hlasov
18
Peter Borza, SNS
6 hlasov
19
Dušan Goda, NEKA
6 hlasov
20
Michal Stričík, ŠKV
6 hlasov
21
Oskar Szabo, SZS
6 hlasov
22
Marián Nistor, ŠKV
5 hlasov
23
Ľudovít Adam, NEKA
5 hlasov
24
Viliam Zahorčák, SMER-SD
5 hlasov
25
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Mikuláš Kiš, NAJ
5 hlasov
27
Stanislav Gaľa, ŠKV
5 hlasov
28
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
29
Marek Švingál, ŠKV
4 hlasov
30
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
31
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
4 hlasov
33
Viliam Brandis, NAJ
4 hlasov
34
Peter Sabol, SNS
3 hlasov
35
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
36
Karol Pavelka, SNS
3 hlasov
37
Marián Markovič, ŠKV
3 hlasov
38
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
39
Ján Viselka, NEKA
2 hlasov
40
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Radoslav Smutný, SP
2 hlasov
42
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
43
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
2 hlasov
44
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
45
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
46
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
47
Peter Malík, SNS
2 hlasov
48
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
49
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
50
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
51
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
52
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
53
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
54
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlasov
55
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
57
Emil Čurma, SNS
1 hlasov
58
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
59
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
60
Jozef Jambor, NAJ
1 hlasov
61
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
62
Jaroslav Vaľo, SNS
63
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
64
Erik Sibal, NEKA
65
Lukáš Pažinka, NEKA
66
Peter Horňák, DS
67
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
68
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
70
Marta Hermannová, NAJ
71
Valéria Eľková, NEKA
72
Jozef Bobík, NEKA
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Peter Badida, VZDOR