Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
91,16%
Rudolf Bauer KDS
8,84%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
75,56%
Dominika Palaščáková NOVA
6,11%
Rudolf Bauer KDS
5,56%
Ivan Kuhn OKS
3,89%
Lukáš Sisák KSS
2,78%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,22%
Jaroslav Džunko NEKA
2,22%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,56%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,56%
Jozef Holečko NEKA
0,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gábor Mihók, SMK-MKP
97 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
87 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
74 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
73 hlasov
5
Attila Barkó, SMK-MKP
72 hlasov
6
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
62 hlasov
7
Ľubica Rošková, SMER - SD
59 hlasov
8
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
44 hlasov
9
Jana Cibereová, SMER - SD
43 hlasov
10
Ján Mihalečko, SMER - SD
41 hlasov
11
Branislav Sijka, NEKA
25 hlasov
12
Viliam Zahorčák, SMER - SD
12 hlasov
13
Milan Potocký, NEKA
11 hlasov
14
Miroslav Surmánek, NOVA
10 hlasov
15
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
16
Ján Potocký, SMS
8 hlasov
17
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
18
Oliver Petrík, NEKA
7 hlasov
19
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
20
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
21
Milan Kaplan, NOVA
5 hlasov
22
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
23
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasov
24
Jozef Makohus, SMER - SD
3 hlasov
25
Gabriel Timko, SMS
3 hlasov
26
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
27
Pavol Valko, SMS
3 hlasov
28
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasov
29
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
30
Valéria Eľková, NEKA
2 hlasov
31
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
32
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
33
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
34
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
35
Rastislav Olexa, NEKA
2 hlasov
36
Martin Magura, SMS
2 hlasov
37
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
38
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
39
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
40
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
41
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
42
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
43
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
44
Dagmara Balogová, KSS
1 hlasov
45
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
46
Jaroslav Tokár, SRÚS
47
Jaroslava Špaková, DS
48
Matúš Nameš, SNS
49
Slavomír Kešeľ, SRÚS
50
Jozef Jusko, ÚSVIT
51
Juraj Jevin, SaS
52
Juraj Brecko, KSS
53
Ján Bednár, NOVA
54
Slavomír Žužo, MS
55
Rastislav Tomaš, KSS

Volebná účasť

42,51
%
2017 1. kolo
30,76
%
2013 2. kolo
39,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,51%
2013 2. kolo 30,76%
2013 1. kolo 39,29%