vyberte rok
Ruminceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
28,89%
Ján Lunter NEKA
26,67%
Marian Kotleba ĽSNS
16,67%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
13,33%
Jozef Šimko NEKA
6,67%
Martin Juhaniak NEKA
3,33%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,22%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,11%
Jozef Sásik SĽSAH
1,11%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

30,49
%
2017 1. kolo
15,96
%
2013 2. kolo
23,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,49%
2013 2. kolo 15,96%
2013 1. kolo 23,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
40 hlasov
2
Ladislav Rigó, SMK-MKP
35 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
30 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
25 hlasov
5
Csaba Csízi, MOST - HÍD
23 hlasov
6
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
16 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
15 hlasov
8
Vojtech Szajkó, SRK
14 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
13 hlasov
10
Aladár Bari, MOST - HÍD
10 hlasov
11
Ivan Hazucha, SMER-SD
9 hlasov
12
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
9 hlasov
13
Stanislava Zvarová, SMER-SD
8 hlasov
14
Michal Bagačka, SMER-SD
5 hlasov
15
Dušan Hlinka, SMER-SD
5 hlasov
16
Miroslava Vargová, NEKA
4 hlasov
17
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
18
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
4 hlasov
19
Aneta Vargicová, SNS
4 hlasov
20
Peter Mináč, SMER-SD
4 hlasov
21
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Lukáš Kvietok, SMER-SD
4 hlasov
23
Stanislav Krahulec, NEKA
4 hlasov
24
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
25
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
27
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
28
Ján Lichanec, NEKA
3 hlasov
29
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
31
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
33
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
34
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
36
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
38
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
39
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
40
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
41
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Martin Pliešovský, SNS
43
Alena Pivovarčiová, NP
44
Róbert Čipka, KSS
45
Anatolij Jefimov, KSS
46
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Zdenek Očovan, NAJ
48
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...