Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
57,14%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
42,86%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
50,72%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
15,94%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
13,04%
Emil Samko KĽS
4,35%
Karol Konárik SNS
2,90%
Ladislav Fízik ASV
2,90%
Andrea Jenčíková NP
2,90%
Pavel Chovanec ÚSVIT
2,90%
Jozef Sásik SĽS
2,90%
Ondrej Binder NEKA
1,45%
Jaroslav Sekerka KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
40 hlasov
2
Ladislav Rigó, SMK-MKP
35 hlasov
3
František Auxt, SMK-MKP
31 hlasov
4
Zoltán Bán, SMK-MKP
29 hlasov
5
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
16 hlasov
6
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
14 hlasov
7
Vojtech Szajkó, NEKA
13 hlasov
8
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
9 hlasov
9
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
9 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
8 hlasov
11
Csaba Horváth, NEKA
6 hlasov
12
Silvia Vargová, MOST - HÍD
6 hlasov
13
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
5 hlasov
14
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
5 hlasov
15
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
16
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
17
Tibor Lukáčka, ASV
4 hlasov
18
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
19
Romana Antalová, ÚSVIT
3 hlasov
20
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
21
Veronika Rízová, KSS
3 hlasov
22
Jozef Pupala, KSS
2 hlasov
23
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
25
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
2 hlasov
26
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
27
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
29
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
30
Tibor Balog, SMS
1 hlasov
31
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
32
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
33
Jozef Šimko, NEKA
1 hlasov
34
Katarína Horváth, KĽS
1 hlasov
35
Dušan Faško, KSS
36
Ján Hiraj, NP
37
Anna Kekeňáková, KSS
38
Samuel Zubo, KSS
39
Peter Vraniak, ÚSVIT
40
Peter Vetrák, SĽS
41
Aneta Vargicová, SNS
42
Jana Uhrinová, SNS
43
Dušan Širák, KSS
44
Renáta Puhlová, PD
45
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
46
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
47
Helena Krauszová, SMS

Volebná účasť

30,49
%
2017 1. kolo
15,96
%
2013 2. kolo
23,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,49%
2013 2. kolo 15,96%
2013 1. kolo 23,12%