Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
36,03%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
31,25%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
14,71%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,41%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,04%
Martin Kusenda NEKA
3,68%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,94%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,84%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,74%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,37%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
228 hlasov
2
Štefan Korman, NEKA
67 hlasov
3
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
48 hlasov
4
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
5
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
31 hlasov
6
Jozef Dvonč, NEKA
27 hlasov
7
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
27 hlasov
8
Peter Oremus, NEKA
27 hlasov
9
Peter Šedovič, NK/NEKA
27 hlasov
10
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
24 hlasov
11
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
12
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
13
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
22 hlasov
14
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
21 hlasov
15
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
20 hlasov
16
Štefan Štefek, NEKA
20 hlasov
17
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
18
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
19
Milan Chmelár, NEKA
18 hlasov
20
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
21
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
22
Radoslav Kriváček, NEKA
17 hlasov
23
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
24
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
25
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
26
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
27
Ľubomír Moravčík, NEKA
15 hlasov
28
Peter Andel, Progresívne Slovensko
14 hlasov
29
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
30
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
14 hlasov
31
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
32
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
14 hlasov
33
Marta Rácová, NEKA
13 hlasov
34
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
35
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
12 hlasov
36
Martin Balko, Progresívne Slovensko
12 hlasov
37
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
38
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
39
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
12 hlasov
40
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
41
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
42
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
43
Šimon Kónya, NEKA
11 hlasov
44
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
11 hlasov
45
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
10 hlasov
46
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
10 hlasov
47
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
48
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
49
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
9 hlasov
50
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
9 hlasov
51
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
9 hlasov
52
Erik Blaško, NK/NEKA
8 hlasov
53
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
54
Lívia Šumichrastová, NEKA
8 hlasov
55
Soňa Ďuríková, NEKA
7 hlasov
56
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
7 hlasov
57
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
58
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
59
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
60
Peter Košťál, NEKA
7 hlasov
61
Jarmila Králová, NEKA
7 hlasov
62
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
7 hlasov
63
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
64
Ladislav Turba, NEKA
7 hlasov
65
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
6 hlasov
66
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
6 hlasov
67
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
6 hlasov
68
Miloš Macho, NK/NEKA
6 hlasov
69
Peter Pukan, REPUBLIKA
6 hlasov
70
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
71
Darina Zlatošová, NK/NEKA
6 hlasov
72
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
6 hlasov
73
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
74
Peter Božík, Hnutie ONÁS
5 hlasov
75
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
5 hlasov
76
Miroslav Gut, NEKA
5 hlasov
77
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
78
Oľga Paučová, NK/NEKA
5 hlasov
79
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
5 hlasov
80
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
81
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
5 hlasov
82
Jana Pukanová, REPUBLIKA
5 hlasov
83
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
84
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana...
5 hlasov
85
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
4 hlasy
86
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
87
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
4 hlasy
88
Dušan Tóth, NEKA
4 hlasy
89
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
90
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasy
91
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
4 hlasy
92
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
4 hlasy
93
Martin Čepček, ŽIVOT
3 hlasy
94
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasy
95
Igor Husár, REPUBLIKA
3 hlasy
96
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasy
97
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
3 hlasy
98
Peter Paučo, NK/NEKA
3 hlasy
99
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasy
100
Martin Bóri, REPUBLIKA
2 hlasy
101
Pavol Mada, NEKA
2 hlasy
102
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
2 hlasy
103
Martin Skovajsa, NEKA
2 hlasy
104
Juraj Vízy, NK/NEKA
1 hlas
105
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
0 hlasov
106
Juraj Švarc, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

45,65 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,65 %
04.11. 2017 1. kolo 34,31 %
23.11. 2013 2. kolo 11,16 %
09.11. 2013 1. kolo 12,50 %