Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
90,67%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
9,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
69,51%
Peter Oremus NEKA
18,29%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
8,54%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,44%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,22%
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Eva Antošová, SNS
26 hlasov
2
Ivan Habiňák, SNS
23 hlasov
3
Miloslav Horka, SNS
23 hlasov
4
Anna Čagalová, SNS
22 hlasov
5
Juraj Gajdoš, SNS
21 hlasov
6
Milan Greguš, SNS
19 hlasov
7
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
18 hlasov
8
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
18 hlasov
9
Jozef Čapla, SNS
16 hlasov
10
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
16 hlasov
11
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
12
Vladimír Lauko, SNS
16 hlasov
13
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
16 hlasov
14
Oľga Froncová, SNS
15 hlasov
15
Stanislav Hamar, SNS
15 hlasov
16
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
15 hlasov
17
Martin Mikuláš, SNS
15 hlasov
18
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
15 hlasov
19
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
14 hlasov
20
Peter Oremus, NEKA
14 hlasov
21
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
14 hlasov
22
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
14 hlasov
23
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
13 hlasov
24
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
13 hlasov
25
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
12 hlasov
26
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
11 hlasov
27
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
28
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
29
Ladislav Prešinský, NEKA
8 hlasov
30
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
8 hlasov
31
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
32
Eduard Kolesár, ASV
8 hlasov
33
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
34
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
7 hlasov
35
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
36
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
37
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
38
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
39
Milan Chalachan, SMS
6 hlasov
40
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
41
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
42
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
43
Juraj Uhrín, SĽS
5 hlasov
44
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
45
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
46
Peter Spišiak, NaS - ns
5 hlasov
47
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
5 hlasov
48
Milena Candráková, KSS
5 hlasov
49
Lenka Slováčiková, NaS - ns
4 hlasov
50
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
51
Pavol Otepka, ASV
4 hlasov
52
Ivana Matušková, SMS
4 hlasov
53
Pavol Dávid, SMS
4 hlasov
54
Róbert Balkó, SMK-MKP
3 hlasov
55
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
3 hlasov
56
Jaroslav Lopata, KSS
2 hlasov
57
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
58
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
59
Dušan Janek, KSS
2 hlasov
60
Vladislav Borík, SOĽ
2 hlasov
61
Miroslav Timko, KSS
2 hlasov
62
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
63
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasov
64
Oľga Otrasová, KSS
1 hlasov
65
Anton Žikla, KSS
1 hlasov
66
Marta Miklošková, KDS
1 hlasov
67
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
68
Viliam Mokraň, KĽS
1 hlasov
69
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov
70
Jozef Šiška, KSS
1 hlasov
71
Ondrej Ňorba, KSS
72
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
73
Andrea Samková, KĽS

Volebná účasť

34,31
%
2017 1. kolo
11,16
%
2013 2. kolo
12,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,31%
2013 2. kolo 11,16%
2013 1. kolo 12,50%