Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
36,03%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
31,25%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,71%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,41%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,04%
Martin Kusenda NEKA
3,68%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,94%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,84%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,74%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,37%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
228 hlasov
2
Štefan Korman, NEKA
67 hlasov
3
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
48 hlasov
4
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
5
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
31 hlasov
6
Peter Oremus, NEKA
27 hlasov
7
Jozef Dvonč, NEKA
27 hlasov
8
Peter Šedovič, NK/NEKA
27 hlasov
9
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
27 hlasov
10
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
24 hlasov
11
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
12
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
22 hlasov
13
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
14
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
21 hlasov
15
Štefan Štefek, NEKA
20 hlasov
16
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
20 hlasov
17
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
18
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
19
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
20
Milan Chmelár, NEKA
18 hlasov
21
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
22
Radoslav Kriváček, NEKA
17 hlasov
23
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
24
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
25
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
26
Ľubomír Moravčík, NEKA
15 hlasov
27
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
28
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
14 hlasov
29
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
14 hlasov
30
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
31
Peter Andel, Progresívne Slovensko
14 hlasov
32
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
33
Marta Rácová, NEKA
13 hlasov
34
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
35
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
36
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
12 hlasov
37
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
38
Martin Balko, Progresívne Slovensko
12 hlasov
39
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
12 hlasov
40
Šimon Kónya, NEKA
11 hlasov
41
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
11 hlasov
42
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
43
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
44
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
45
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
10 hlasov
46
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
10 hlasov
47
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
48
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
9 hlasov
49
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
9 hlasov
50
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
9 hlasov
51
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
52
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
53
Lívia Šumichrastová, NEKA
8 hlasov
54
Erik Blaško, NK/NEKA
8 hlasov
55
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
56
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
7 hlasov
57
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
58
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
59
Peter Košťál, NEKA
7 hlasov
60
Jarmila Králová, NEKA
7 hlasov
61
Soňa Ďuríková, NEKA
7 hlasov
62
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
63
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
7 hlasov
64
Ladislav Turba, NEKA
7 hlasov
65
Miloš Macho, NK/NEKA
6 hlasov
66
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
67
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
6 hlasov
68
Darina Zlatošová, NK/NEKA
6 hlasov
69
Peter Pukan, REPUBLIKA
6 hlasov
70
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
6 hlasov
71
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
6 hlasov
72
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
6 hlasov
73
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
5 hlasov
74
Jana Pukanová, REPUBLIKA
5 hlasov
75
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
76
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
77
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
78
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
79
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
5 hlasov
80
Oľga Paučová, NK/NEKA
5 hlasov
81
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
82
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
5 hlasov
83
Miroslav Gut, NEKA
5 hlasov
84
Peter Božík, Hnutie ONÁS
5 hlasov
85
Dušan Tóth, NEKA
4 hlasov
86
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
87
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
4 hlasov
88
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
89
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
4 hlasov
90
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
4 hlasov
91
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
92
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
4 hlasov
93
Peter Paučo, NK/NEKA
3 hlasov
94
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
95
Igor Husár, REPUBLIKA
3 hlasov
96
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
97
Martin Čepček, ŽIVOT
3 hlasov
98
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
99
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
3 hlasov
100
Martin Skovajsa, NEKA
2 hlasov
101
Martin Bóri, REPUBLIKA
2 hlasov
102
Pavol Mada, NEKA
2 hlasov
103
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
2 hlasov
104
Juraj Vízy, NK/NEKA
1 hlasov
105
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
106
Juraj Švarc, NEKA

Volebná účasť

45,65 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,65 %
04.11. 2017 1. kolo 34,31 %
23.11. 2013 2. kolo 11,16 %
09.11. 2013 1. kolo 12,50 %