vyberte rok
Rudníkokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44,57%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
20,65%
Róbert Bačinský NEKA
10,87%
Štefan Surmánek ĽSNS
10,87%
Jarmila Tkáčová SNS
4,35%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,26%
Jozef Červenák RIS
2,17%
Jozef Bobík NEKA
1,09%
Vladislav Stanko NEKA
1,09%
Ján Struk SMS
1,09%
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

17,87
%
2017 1. kolo
8,10
%
2013 2. kolo
11,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,87%
2013 2. kolo 8,1%
2013 1. kolo 11,58%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roland Szabó, SMER-SD
25 hlasov
2
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
24 hlasov
3
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
4
Ján Serbin, NEKA
21 hlasov
5
Michal Rečka, SMER-SD
19 hlasov
6
István Zachariaš, SMK-MKP
19 hlasov
7
Slavomír Borovský, DS
19 hlasov
8
Peter Derevjaník, SMER-SD
18 hlasov
9
František Petro, SMER-SD
18 hlasov
10
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
17 hlasov
11
Anton Király, SMK-MKP
17 hlasov
12
Gabriel Böhm, NEKA
15 hlasov
13
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
14
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
15
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
17
Július Pelegrin, NEKA
9 hlasov
18
Jarmila Vaňová, ŠKV
8 hlasov
19
Mária Lacková, NEKA
8 hlasov
20
Ján Kokarda, NEKA
8 hlasov
21
Tamás Iván, SMK-MKP
8 hlasov
22
Tibor Bráz, NEKA
8 hlasov
23
Ondrej Bernát, SMER-SD
8 hlasov
24
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
25
Július Beluscsák, NEKA
7 hlasov
26
Martina Dutková, NEKA
7 hlasov
27
Radoslav Hodor, NEKA
7 hlasov
28
Gábor Szalay, SMK-MKP
7 hlasov
29
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
7 hlasov
30
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Erika Zámboriová, ŠKV
6 hlasov
32
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
33
Mária Dulovičová, NEKA
5 hlasov
34
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
35
Pavol Lehotský, NEKA
5 hlasov
36
Anetta Strýčková, NEKA
5 hlasov
37
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
38
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
39
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
40
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
41
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
42
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
3 hlasov
43
Ervín Kompuš, NAJ
3 hlasov
44
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
45
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
46
Július Begala, NEKA
3 hlasov
47
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
48
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
49
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
51
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
52
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
53
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
54
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
55
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
56
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
57
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlasov
58
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
59
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
60
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
61
Monika Gergelová, SNS
1 hlasov
62
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
63
Peter Seman, KSS
64
Ján Horváth, NEKA
65
Július Grulyo, NEKA
66
Ladislav Vojtko, KSS