Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
57,14%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
42,86%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
53,85%
Rudolf Bauer KDS
21,15%
Dominika Palaščáková NOVA
5,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,77%
Jaroslav Džunko NEKA
5,77%
Jozef Holečko NEKA
3,85%
Lukáš Sisák KSS
1,92%
Ivan Kuhn OKS
1,92%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Dzugas, NEKA
24 hlasov
2
Jenő Csoltkó, NEKA
19 hlasov
3
István Zachariaš, SMK-MKP
17 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
16 hlasov
5
Monika Bérešová, SZS
10 hlasov
6
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
8 hlasov
7
Ľubomír Šimko, SMER - SD
7 hlasov
8
Viliam Bačo, NEKA
7 hlasov
9
František Petro, SMER - SD
7 hlasov
10
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
11
Vladimír Popovič, SMS
6 hlasov
12
Michal Rečka, SMER - SD
6 hlasov
13
Anton Király, SMK-MKP
6 hlasov
14
Ján Bačo, SĽS
6 hlasov
15
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
16
Ivan Buchla, SNS
4 hlasov
17
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
18
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
19
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
20
Dominika Palaščáková, NOVA
4 hlasov
21
Ladislav Bartók, NEKA
4 hlasov
22
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
23
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasov
24
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
25
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
26
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
27
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
28
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
29
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
30
László Iván, SMK-MKP
3 hlasov
31
Jozef Holečko, NEKA
3 hlasov
32
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
33
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
34
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
35
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
36
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
37
Marián Kertész, PD
2 hlasov
38
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
39
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
40
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
41
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
42
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
43
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
44
Ján Marton, NOVA
2 hlasov
45
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
46
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
47
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
48
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
49
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
50
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
51
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
52
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
53
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
54
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
55
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
56
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
57
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
58
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
59
László Köteles, SMK-MKP
60
Peter Palaščák, SOĽ
61
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

17,87
%
2017 1. kolo
8,10
%
2013 2. kolo
11,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,87%
2013 2. kolo 8,10%
2013 1. kolo 11,58%