vyberte rok
Rudnianska Lehotaokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
60,63%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
15,00%
Štefan Škultéty NEKA
11,25%
Petra Hajšelová Sme rodina
8,13%
Nora Pániková SZS
3,13%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,25%
Igor Valko NP
0,63%

Volebná účasť

25,61
%
2017 1. kolo
14,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,61%
2013 1. kolo 14,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Krpelan, NEKA
47 hlasov
2
Miroslav Rajčo, NEKA
41 hlasov
3
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
4
Viera Beňová, NEKA
38 hlasov
5
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
6
Anton Vrecko, NEKA
33 hlasov
7
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
8
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30 hlasov
9
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
10
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
11
Branislav Gigac, NEKA
27 hlasov
12
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
13
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
14
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
15
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
16
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22 hlasov
17
Martin Drozd, NEKA
22 hlasov
18
Mária Šramková, NEKA
21 hlasov
19
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
20
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
21
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
22
Pavol Caňo, NEKA
19 hlasov
23
Ladislav Procházka, NEKA
19 hlasov
24
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
25
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
26
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
17 hlasov
27
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
28
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
29
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
30
Martin Uríček, NEKA
16 hlasov
31
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
32
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
33
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
34
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
35
Michal Ďureje, NEKA
14 hlasov
36
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
37
Tibor Čičmanec, NEKA
13 hlasov
38
Vojtech Čičmanec, NEKA
13 hlasov
39
Tomáš Tines, NEKA
12 hlasov
40
Tomáš Kozák, NEKA
12 hlasov
41
Andrej Kmotorka, NEKA
12 hlasov
42
Dušan Ďuriš, NEKA
12 hlasov
43
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
44
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
45
Alojz Vlčko, NEKA
10 hlasov
46
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
47
Ľubomír Dzurák, NEKA
10 hlasov
48
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
49
Jana Matiašková, NEKA
9 hlasov
50
Martin Šujan, NEKA
8 hlasov
51
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
52
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
53
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
7 hlasov
54
Ján Madžo, DOMA DOBRE
6 hlasov
55
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
56
Tomáš Grešner, NEKA
6 hlasov
57
Igor Sojka, KSS
5 hlasov
58
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
59
Jozef Otto, NEKA
5 hlasov
60
Jozef Franek, NEKA
4 hlasov
61
Miroslav Dzina, NEKA
4 hlasov
62
Viera Hurtišová, KSS
3 hlasov
63
Karol Herceg, KSS
3 hlasov
64
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
65
Ingrid Majdová, KSS
3 hlasov
66
Eduard Prilinský, NEKA
3 hlasov
67
Andrej Sikora, KSS
3 hlasov
68
Marián Mittaš, KSS