Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
67,09%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
18,99%
Ľubomír Žabár NEKA
8,86%
Peter Palko KSS
2,53%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
1,27%
Marián Herdel NEKA
1,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Gaman, SMER - SD
45 hlasov
2
Mohamed Hemza, SMER - SD
26 hlasov
3
Jozef Stopka, SMER - SD
23 hlasov
4
Dušan Ďuriš, SMER - SD
22 hlasov
5
Dušan Šimka, NEKA
20 hlasov
6
Vojtech Čičmanec, NEKA
18 hlasov
7
Miloš Cúcik, NEKA
17 hlasov
8
Emil Divéky, SNS
17 hlasov
9
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
17 hlasov
10
Richard Takáč, SMER - SD
16 hlasov
11
František Tám, SMER - SD
16 hlasov
12
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
13
Ján Bodnár, SMER - SD
15 hlasov
14
Katarína Macháčková, NEKA
15 hlasov
15
Ján Cipov, SMER - SD
14 hlasov
16
Štefan Mjartan, SMER - SD
14 hlasov
17
Jaroslav Hanzel, NEKA
11 hlasov
18
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
19
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
20
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
21
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
22
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
23
Branislav Ondruška, SNS
8 hlasov
24
Viera Beňová, NEKA
8 hlasov
25
Martin Lukačovič, SMER - SD
7 hlasov
26
Jana Červienková, NEKA
7 hlasov
27
Jozef Balčirák, NEKA
7 hlasov
28
Jozef Škadra, SNS
7 hlasov
29
Miroslav Valach, KSS
7 hlasov
30
Zuzana Kútna, SMS
6 hlasov
31
Vladimír Petráš, SNS
6 hlasov
32
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
33
Patrícia Grófová, NEKA
5 hlasov
34
Róbert Frimmel, NEKA
5 hlasov
35
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
36
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
37
Peter Juríček, NEKA
4 hlasov
38
Petra Kobetičová, NEKA
4 hlasov
39
Mária Luprichová, SNS
4 hlasov
40
Adriána Svitková, SMS
4 hlasov
41
Andrej Plachý, KSS
4 hlasov
42
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
4 hlasov
43
Marek Michalovič, NEKA
4 hlasov
44
Ľudovít Vojtko, SNS
4 hlasov
45
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
46
Ján Belanský, NEKA
3 hlasov
47
Štefan Škríp, SNS
3 hlasov
48
Marek Daniš, ĽS-HZDS
3 hlasov
49
Vladimíra Ďuračková, NEKA
3 hlasov
50
Ján Dobrovodský, NEKA
3 hlasov
51
Augustín Jozef Lang, SNS
3 hlasov
52
Viliam Kurbel, NEKA
3 hlasov
53
Boris Borovica, SNS
3 hlasov
54
Roman Hlaváč, NEKA
3 hlasov
55
Ján Mokrý, SNS
3 hlasov
56
Anton Špeťko, NEKA
2 hlasov
57
Ľuboš Maxina, NEKA
2 hlasov
58
Dana Melišková, NEKA
2 hlasov
59
Milan Bureš, KSS
1 hlasov
60
Helena Dadíková, NEKA
1 hlasov
61
Jozef Meluš, NEKA
1 hlasov
62
Jozef Vrábeľ, NEKA
1 hlasov
63
Jozef Zubák, DOST
64
Anton Turčan, KSS
65
Vojtech Bartoš, NEKA
66
Viera Masaryková, NEKA
67
Vladimír Buzalka, NEKA
68
Miroslav Samiec, KSS
69
Jaroslav Daniš, DOST
70
Marián Mikula, KSS

Volebná účasť

25,61
%
2017 1. kolo
14,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,61%
2013 1. kolo 14,12%