vyberte rok
Rudňanyokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
48,04%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18,28%
Ján Struk SMS
9,14%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,62%
Lukáš Sisák KSS
3,13%
Jarmila Tkáčová SNS
2,87%
Róbert Bačinský NEKA
2,35%
Oliver Petrík JĽSS
2,35%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,57%
Vladislav Stanko NEKA
1,31%
Jozef Bobík NEKA
0,78%
Adam Šepetka NAJ
0,78%
Jozef Červenák RIS
0,52%
Rudolf Botka NP
0,26%
Jaroslav Džunko NEKA

Volebná účasť

27,66
%
2017 1. kolo
2,55
%
2013 2. kolo
11,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,66%
2013 2. kolo 2,55%
2013 1. kolo 11,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rastislav Neuvirth, ŠKV
478 hlasov
2
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
470 hlasov
3
Michal Komara, SMER-SD
111 hlasov
4
Dávid Demečko, SNS
82 hlasov
5
Ján Volný, SMER-SD
79 hlasov
6
Pavol Bečarik, SNS
74 hlasov
7
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
8
Peter Zelený, SNS
49 hlasov
9
Lea Grečková, SMER-SD
45 hlasov
10
Adnan Akram, NEKA
43 hlasov
11
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
12
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
13
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
14
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
15
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
16
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
17
Janka Brziaková, SMER-SD
31 hlasov
18
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
19
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
20
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
21
Vladimíra Dunková, ŠKV
24 hlasov
22
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
23
Valter Retter, SNS
22 hlasov
24
Marián Hojstrič, NEKA
22 hlasov
25
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
26
Ondrej Kapusta, NEKA
21 hlasov
27
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
21 hlasov
28
Iveta Rušinová, SMER-SD
21 hlasov
29
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
30
Lívia Kozlová, ŠKV
14 hlasov
31
Radovan Ďorko, ŠKV
13 hlasov
32
Róbert Kočiš, NEKA
12 hlasov
33
Maroš Divok, NEKA
12 hlasov
34
Beáta Janovcová, SNS
11 hlasov
35
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
10 hlasov
36
Milan Smižanský, ŠANCA
9 hlasov
37
Stanislav Lorko, SNS
7 hlasov
38
Martin Kaščák, SNS
6 hlasov
39
Miroslav Pomajdík, VZDOR
5 hlasov