vyberte rok
Rudlovokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
48,34%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
28,48%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,93%
Ján Garaj NEKA
5,30%
František Oľha Šanca
3,97%
Miroslav Škvarek SNS
3,31%
Andrej Gmitter NEKA
0,66%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

31,12
%
2017 1. kolo
29,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,12%
2013 1. kolo 29,2%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, SMER-SD
99 hlasov
2
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
36 hlasov
4
Jozef Baran, SMER-SD
36 hlasov
5
Štefan Straka, NEKA
35 hlasov
6
Peter Kocák, NEKA
35 hlasov
7
Miroslav Baník, NEKA
31 hlasov
8
Andrej Krišanda, SNS
29 hlasov
9
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
10
Samuel Bruss, NEKA
24 hlasov
11
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
12
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
13
Stanislav Obický, NEKA
17 hlasov
14
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
15
Štefan Hreha, SMER-SD
12 hlasov
16
Roman Goroľ, EDS
12 hlasov
17
Ľubomír Lukič, SMER-SD
11 hlasov
18
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
11 hlasov
19
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
20
Miroslav Gešper, NEKA
10 hlasov
21
Milan Bužo, EDS
9 hlasov
22
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
23
Alfonz Kobielský, NEKA
9 hlasov
24
Juraj Kuročka, SMER-SD
8 hlasov
25
Peter Novák, SNS
8 hlasov
26
Marta Vagaská, SNS
7 hlasov
27
Mária Kurovská, NaS - ns
7 hlasov
28
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
29
Ondrej Hreha, SZS
6 hlasov
30
Ľubomír Pidaný, SNS
5 hlasov
31
Michal Huňák, EDS
5 hlasov
32
Blažena Matisová, NEKA
5 hlasov
33
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
34
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
35
Dušan Vilenik, SNS
4 hlasov
36
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
Vincent Antoš, KSS
3 hlasov
39
Zuzana Zavadská, SZ
3 hlasov
40
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
41
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasov
42
Monika Palková, SP
3 hlasov
43
Ján Katriňák, RIS
2 hlasov
44
Ivan Koščík, NEKA
2 hlasov
45
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
46
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
47
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
48
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov
49
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov
50
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
51
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlasov
52
Martina Hliboká, SOĽ
53
Marián Hreňo, SOĽ
54
Ján Laco, ŠANCA