Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
50,36%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31,39%
Štefan Straka KSS
9,49%
Jozef Mihalčin SĽS
6,57%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,46%
Anton Korba NEKA
0,73%
Dorota Bujňáková NP
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, SMER - SD
93 hlasov
2
Michal Džuka, SOĽ
49 hlasov
3
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
37 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
32 hlasov
5
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31 hlasov
6
Dušan Molek, SMER - SD
25 hlasov
7
Juraj Kuročka, SMER - SD
23 hlasov
8
Miroslav Gešper, NEKA
22 hlasov
9
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
10
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
11
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
12
Ján Šimko, NaS - ns
17 hlasov
13
Štefan Straka, KSS
16 hlasov
14
Ladislav Hromada, NOVA
16 hlasov
15
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
13 hlasov
16
Marcela Pčolinská, NOVA
12 hlasov
17
Jozef Mihalčin, SĽS
11 hlasov
18
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
19
Eva Lenková, NaS - ns
9 hlasov
20
Rastislav Košalko, KOS
7 hlasov
21
Ľubomír Lukič, SMER - SD
7 hlasov
22
Ján Jevín, SNS
6 hlasov
23
Peter Ondko, NEKA
5 hlasov
24
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
5 hlasov
25
Matúš Krajňák, SĽS
5 hlasov
26
Peter Jacko, EDS
5 hlasov
27
Marta Baniková, 99%, PaS
4 hlasov
28
Milan Madura, ĽS-HZDS
4 hlasov
29
Gabriel Vilcega, NaS - ns
4 hlasov
30
Paulína Sopková, NaS - ns
4 hlasov
31
Dušan Haľko, SNS
4 hlasov
32
Lukáš Bičej, KOS
3 hlasov
33
Vincent Antoš, KSS
3 hlasov
34
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
3 hlasov
35
Dávid Capik, SNS
3 hlasov
36
Ján Popaďak, 99%, PaS
3 hlasov
37
Miroslav Kaliaš, SRK
3 hlasov
38
Alfonz Kaliaš, SRÚS
3 hlasov
39
Marek Cerula, SNS
3 hlasov
40
Pavol Štefanko, EDS
3 hlasov
41
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
42
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
43
Radovan Kapraľ, KOS
2 hlasov
44
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Ľubomír Pidany, SĽS
2 hlasov
46
Milan Reich, KOS
2 hlasov
47
Helena Vancáková, 99%, PaS
2 hlasov
48
Anton Pavúk, NOVA
2 hlasov
49
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
50
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
51
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
52
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
53
Anton Korba, NEKA
1 hlasov
54
Miroslava Urbanová, NaS - ns
55
Pavol Drobný, SĽS
56
Jozef Karchňák, ÚSVIT
57
Ján Katriňák, SRK
58
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
59
Ján Macuga, EDS
60
Emília Rujaková, SĽS
61
Jozef Tomašik, SNS

Volebná účasť

29,20 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 31,12 %
09.11. 2013 1. kolo 29,20 %