Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
90,30%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3,73%
Dorota Bujňáková NP
2,99%
Štefan Straka KSS
1,49%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,75%
Jozef Mihalčin SĽS
0,75%
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Pilip, SMER - SD
88 hlasov
2
Ján Holodňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
64 hlasov
3
Milan Cocuľa, SMER - SD
51 hlasov
4
Marián Paško, ÚSVIT
37 hlasov
5
Jozef Žák, NÁŠ KRAJ
32 hlasov
6
Matúš Karas, KSS
32 hlasov
7
Anna Sotaková, KSS
22 hlasov
8
Cyril Hirjak, NEKA
21 hlasov
9
Ján Vook, NEKA
18 hlasov
10
Andrej Semanco, NEKA
18 hlasov
11
Ivan Hopta, ÚSVIT
18 hlasov
12
Mária Ľos - Božiková, NOVA
17 hlasov
13
Michal Druga, SMER - SD
17 hlasov
14
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
15 hlasov
15
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
16
Vladimír Kaliňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
17
Tibor Focko, SMER - SD
13 hlasov
18
Cyril Dudáš, SNS
13 hlasov
19
Jozef Fedorko, SMER - SD
13 hlasov
20
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
12 hlasov
21
František Bazar, SNS
11 hlasov
22
Zdenek Novák, 99%, PaS
10 hlasov
23
Viktor Varchola, NEKA
10 hlasov
24
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
25
Ľuboslava Hofericová, NEKA
9 hlasov
26
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
27
Ján Ferko, SMER - SD
8 hlasov
28
Michal Gondek, NEKA
7 hlasov
29
Štefan Ladičkovský, NEKA
7 hlasov
30
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
31
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
32
Vladimír Sivý, SMS
6 hlasov
33
Peter Kulan, NOVA
5 hlasov
34
Peter Revický, NOVA
5 hlasov
35
Martin Hoľko, NOVA
4 hlasov
36
Marián Feigl, ÚSVIT
4 hlasov
37
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
38
Marián Geci, SĽS
4 hlasov
39
Ivan Džupin, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
40
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
41
Peter Beták, NOVA
3 hlasov
42
Ján Rubis, SMER - SD
3 hlasov
43
Mikuláš Mašlej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
44
Veronika Kocková, 99%, PaS
3 hlasov
45
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
2 hlasov
46
Simona Galliková, Z-SNP
2 hlasov
47
Martina Adameková, NOVA
2 hlasov
48
Ján Zoščák, ÚSVIT
2 hlasov
49
Jozef Žižák, NOVA
1 hlasov
50
Monika Petrušková, ÚSVIT
1 hlasov
51
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
52
Jozef Bajkó, Z-SNP
1 hlasov
53
Ivan Kimák, KSS
1 hlasov
54
Michal Kolesár, NEKA
1 hlasov
55
Milan Grundza, 99%, PaS
1 hlasov
56
Iveta Lesáková, Z-SNP
1 hlasov
57
Ľubomír Kurej, SRÚS
1 hlasov
58
Marek Juro, SaS
1 hlasov
59
Milan Čička, SNS
60
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
61
Iveta Mičáková, ÚSVIT

Volebná účasť

36,68
%
2017 1. kolo
36,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,68%
2013 1. kolo 36,31%