vyberte rok
Rovnéokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
39,83%
Peter Chudík Smer-SD
27,12%
Andrej Gmitter NEKA
7,63%
Miroslav Škvarek SNS
7,63%
Jozef Mihalčin ĽSNS
6,78%
Ján Garaj NEKA
3,39%
František Oľha Šanca
2,54%
Eduard Markovič NEKA
1,69%
Milan Šteiner SZS
1,69%
Pavol Gašper NEKA
0,85%
Jozef Šváč NP
0,85%
František Bednár NAJ

Volebná účasť

35,06
%
2017 1. kolo
2017 1. kolo 35,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Paško, ÚSVIT
50 hlasov
2
Ondrej Mudry, SMER-SD
41 hlasov
3
Peter Pipák, SNS
40 hlasov
4
Ivan Hopta, ÚSVIT
26 hlasov
5
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
6
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
7
Tibor Focko, SMER-SD
22 hlasov
8
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
9
Jozef Fedorko, SMER-SD
16 hlasov
10
Michal Druga, SMER-SD
15 hlasov
11
Marián Vojtko, SNS
13 hlasov
12
Romana Porochnavá, #SIEŤ
12 hlasov
13
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
14
Ján Ferko, SMER-SD
12 hlasov
15
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
10 hlasov
16
Gabriela Želizňáková, NEKA
10 hlasov
17
Mário Perinaj, MOST - HÍD
9 hlasov
18
Andrej Semanco, NEKA
8 hlasov
19
Mária Cehelská, SOĽ
8 hlasov
20
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
21
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
23
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
24
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Marek Basala, SP
5 hlasov
27
Marta Burdová, ŠANCA
5 hlasov
28
Ondrej Chovanec, SNS
5 hlasov
29
Monika Chomová, MOST - HÍD
4 hlasov
30
Peter Vorobel, SZ
4 hlasov
31
Peter Šamudovský, KSS
3 hlasov
32
Lucia Gombitová, ÚSVIT
3 hlasov
33
Miroslav Gajdoš, NAJ
3 hlasov
34
Peter Ferenc, OKS
3 hlasov
35
Pavol Brek, ÚSVIT
3 hlasov
36
Darina Barančíková, SOĽ
3 hlasov
37
Lukáš Šandor, EDS
2 hlasov
38
Marián Kovaľ, SNS
2 hlasov
39
Marek Hudák, ÚSVIT
2 hlasov
40
Stanislav Hančár, NAJ
2 hlasov
41
Štefan Behun, SNS
2 hlasov
42
Jozef Babják, SDKÚ-DS
2 hlasov
43
Jozef Bajkó, SP
1 hlasov
44
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
1 hlasov
45
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
1 hlasov
46
Dušan Hrabec, NAJ
47
Hana Loziaková, MOST - HÍD