vyberte rok
Rovnéokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
58,33%
Marian Kotleba ĽSNS
30,56%
Igor Kašper NEKA
5,56%
Milan Urbáni SMS
5,56%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

40,20
%
2017 1. kolo
43,68
%
2013 2. kolo
39,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,2%
2013 2. kolo 43,68%
2013 1. kolo 39,8%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
13 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
12 hlasov
3
Roman Lebeda, NEKA
11 hlasov
4
Stanislava Zvarová, SMER-SD
11 hlasov
5
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
6
Ivan Hazucha, SMER-SD
7 hlasov
7
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
7 hlasov
9
Dušan Hlinka, SMER-SD
6 hlasov
10
Martin Pliešovský, SNS
6 hlasov
11
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
12
Lukáš Kvietok, SMER-SD
5 hlasov
13
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
14
Miroslava Grendelová, KSS
4 hlasov
15
Miroslava Vargová, NEKA
4 hlasov
16
Katarína Moncoľová, NEKA
4 hlasov
17
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
18
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
19
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
20
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
21
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
22
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
23
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
24
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
25
Peter Juhász, SMK-MKP
1 hlasov
26
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
27
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
28
Anatolij Jefimov, KSS
29
Stanislav Krahulec, NEKA
30
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
32
Csaba Csízi, MOST - HÍD
33
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
34
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
35
Ladislav Lang, MOST - HÍD
36
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
38
Vojtech Szajkó, SRK
39
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
40
Ladislav Rigó, SMK-MKP
41
Alena Pivovarčiová, NP
42
Zdenek Očovan, NAJ
43
Vojtech Menyhárt, NEKA
44
Gejza Mede, NEKA
45
Ján Lichanec, NEKA
46
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
47
Aladár Bari, MOST - HÍD
48
Ferenc Auxt, SMK-MKP
49
Tomáš Agócs, MOST - HÍD