Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
52,27%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
47,73%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
45,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
40,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
10,00%
Andrea Jenčíková NP
2,50%
Jaroslav Sekerka KSS
2,50%
Karol Konárik SNS
Ondrej Binder NEKA
Ladislav Fízik ASV
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
23 hlasov
2
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
3
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
15 hlasov
4
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
12 hlasov
5
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
6
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
6 hlasov
7
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
6 hlasov
8
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
9
Jana Uhrinová, SNS
5 hlasov
10
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
11
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
4 hlasov
12
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
13
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
14
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
3 hlasov
15
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
16
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
17
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
18
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
19
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
20
Jozef Pupala, KSS
2 hlasov
21
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
22
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
23
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
24
Tibor Balog, SMS
1 hlasov
25
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
26
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
27
Jozef Šimko, NEKA
1 hlasov
28
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
29
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
30
Tibor Lukáčka, ASV
1 hlasov
31
Vojtech Kökény, SRK
32
Vojtech Szajkó, NEKA
33
Helena Krauszová, SMS
34
Ján Hiraj, NP
35
Renáta Puhlová, PD
36
Ladislav Rigó, SMK-MKP
37
Dušan Širák, KSS
38
Silvia Vargová, MOST - HÍD
39
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
40
Anna Kekeňáková, KSS
41
Ján Antal, ÚSVIT
42
František Auxt, SMK-MKP
43
Zoltán Bán, SMK-MKP
44
Csaba Horváth, NEKA
45
Katarína Horváth, KĽS
46
Peter Juhász, SMK-MKP
47
Peter Vraniak, ÚSVIT

Volebná účasť

40,20
%
2017 1. kolo
43,68
%
2013 2. kolo
39,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,20%
2013 2. kolo 43,68%
2013 1. kolo 39,80%