Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
54,46%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
22,14%
Igor Ryban NEKA
21,96%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
1,25%
Juraj Pavlovič KSS
0,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Machyna, SMER - SD
231 hlasov
2
Igor Choma, SMER - SD
149 hlasov
3
Jozef Štrba, SMER - SD
125 hlasov
4
Juraj Popluhár, SMER - SD
120 hlasov
5
Robert Ficek, SMER - SD
118 hlasov
6
Patrik Groma, NEKA
105 hlasov
7
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
100 hlasov
8
Štefan Zelník, SNS
99 hlasov
9
Róbert Kašša, NEKA
98 hlasov
10
Monika Kavecká, NEKA
95 hlasov
11
Boris Schubert, NEKA
93 hlasov
12
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
93 hlasov
13
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
87 hlasov
14
Branislav Bačík, SMER - SD
85 hlasov
15
Ján Ďuriš, NEKA
85 hlasov
16
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
84 hlasov
17
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
82 hlasov
18
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
82 hlasov
19
Rudolf Michalec, SMER - SD
81 hlasov
20
Jozef Juriš, NEKA
73 hlasov
21
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
72 hlasov
22
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
71 hlasov
23
Pavol Čorba, SMER - SD
69 hlasov
24
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
68 hlasov
25
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
67 hlasov
26
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
65 hlasov
27
Peter Ničík, OKS, NOVA
63 hlasov
28
Milan Turčan, NEKA
61 hlasov
29
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
60 hlasov
30
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
59 hlasov
31
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
58 hlasov
32
Jozef Papán, SMER - SD
58 hlasov
33
Mariana Bohačiaková, SNS
57 hlasov
34
Anton Trnovec, SMER - SD
56 hlasov
35
Igor Liška, SMER - SD
54 hlasov
36
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
53 hlasov
37
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
52 hlasov
38
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
50 hlasov
39
Roman Repa, NEKA
48 hlasov
40
Milan Mrázik, 99%
48 hlasov
41
Juraj Hamaj, NEKA
47 hlasov
42
Michal Smolka, SNS
44 hlasov
43
Martin Babčan, NEKA
43 hlasov
44
Štefan Svetko, NEKA
38 hlasov
45
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
37 hlasov
46
Martin Hanuliak, NEKA
37 hlasov
47
Marek Heinrich, NEKA
35 hlasov
48
Juraj Petráš, OKS, NOVA
35 hlasov
49
Emil Rafaj, SNS
35 hlasov
50
Marian Hurík, OKS, NOVA
34 hlasov
51
Viliam Turský, SNS
33 hlasov
52
Dušan Štadáni, NEKA
33 hlasov
53
Peter Vajda, NEKA
29 hlasov
54
Daniel Klačko, SNS
25 hlasov
55
Anton Štefko, SNS
25 hlasov
56
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
23 hlasov
57
Jaroslav Pechočiak, KSS
22 hlasov
58
Vladislava Uhliariková, NP
21 hlasov
59
Dana Veveričíková, SNS
20 hlasov
60
Mária Sluková, MS
20 hlasov
61
Martin Seč, NEKA
18 hlasov
62
Jaroslav Pecho, SNS
17 hlasov
63
Marian Orieščik, KSS
17 hlasov
64
Ivan Koterba, 99%
15 hlasov
65
Peter Miškus, EDS
14 hlasov
66
Ľubomír Ryant, SNS
14 hlasov
67
Peter Tarábek, SNS
14 hlasov
68
František Štefánik, KSS
12 hlasov
69
Vladimír Sadloň, SNS
12 hlasov
70
Štefan Muchy, KSS
10 hlasov
71
Pavol Škorík, SĽS
10 hlasov
72
Peter Hroško, PD
9 hlasov
73
Vladimír Droppa, KSS
6 hlasov
74
Peter Mesároš, EDS
5 hlasov

Volebná účasť

35,24
%
2017 1. kolo
22,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,24%
2013 1. kolo 22,13%