Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
46,75%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
37,66%
Dorota Bujňáková NP
3,90%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,90%
Štefan Straka KSS
2,60%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,60%
Anton Korba NEKA
1,30%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,30%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Guman, NEKA
33 hlasov
2
Jozef Kičura, SMER - SD
31 hlasov
3
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
4
Radoslav Čuha, SMER - SD
20 hlasov
5
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
6
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
7
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
8
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
9
Ľudovít Malaga, NEKA
11 hlasov
10
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
10 hlasov
11
Miroslav Benko, SMER - SD
10 hlasov
12
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
13
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
14
Miroslav Lukáč, SMER - SD
9 hlasov
15
Pavel Hagyari, NEKA
8 hlasov
16
Viera Leščáková, NOVA
7 hlasov
17
Emil Chlapeček, SMER - SD
7 hlasov
18
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
19
Peter Klein, NEKA
7 hlasov
20
Jiří Ballarin, NEKA
6 hlasov
21
Branko Benko, SMER - SD
6 hlasov
22
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
23
Mikuláš Komanický, SMER - SD
6 hlasov
24
Michal Kaliňák, SMER - SD
6 hlasov
25
Vladislav Bašista, SMER - SD
5 hlasov
26
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
27
Radko Lapoš, NEKA
5 hlasov
28
Ján Katica, NEKA
5 hlasov
29
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
30
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
31
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
32
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
33
Peter Hatalčík, SMER - SD
4 hlasov
34
Lukáš Priščák, SNS
4 hlasov
35
Ľuba Kráľová, NEKA
4 hlasov
36
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
37
Jozef Jakubík, 99%, PaS
3 hlasov
38
Ondrej Gubač, NEKA
3 hlasov
39
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
40
Jozef Kipikaša, SNS
3 hlasov
41
Jozef Kakaščik, NEKA
3 hlasov
42
Zdenko Velecký, NEKA
3 hlasov
43
Radoslav Bednarčik, SNS
2 hlasov
44
Vladimír Borecký, NEKA
2 hlasov
45
Ján Dobrovič, NEKA
2 hlasov
46
Alica Dragulová, NOVA
2 hlasov
47
František Janus, NEKA
2 hlasov
48
Ivan Benko, NEKA
2 hlasov
49
Radovan Bačík, NEKA
2 hlasov
50
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
51
Viliam Sedlák, 99%, PaS
2 hlasov
52
Janette Langová, NOVA
2 hlasov
53
Ľubomír Vaško, NOVA
2 hlasov
54
Viera Vasiliaková, KSS
2 hlasov
55
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
56
Cyril Leško, SNS
2 hlasov
57
Miroslav Sopko, NOVA
2 hlasov
58
Matúš Murajda, NEKA
2 hlasov
59
Miroslav Leško, SMER - SD
2 hlasov
60
Milan Hlivjak, 99%, PaS
1 hlasov
61
Ján Andrejko, NEKA
1 hlasov
62
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
1 hlasov
63
Andrej Buday, SaS
1 hlasov
64
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
65
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
66
Patrik Tomič, NEKA
1 hlasov
67
Stanislav Mathia, NOVA
1 hlasov
68
Ladislav Babuščák, NOVA
1 hlasov
69
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
70
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
71
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
1 hlasov
72
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
73
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
74
Michal Hlivjak, 99%, PaS
1 hlasov
75
Štefan Hatok, NEKA
1 hlasov
76
Igor Kreta, KSS
1 hlasov
77
Jozef Frankovský, NEKA
1 hlasov
78
Radomír Kreheľ, NEKA
1 hlasov
79
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
80
Stanislav Šváby, NOVA
81
Jaroslav Uličný, SNS
82
Vladimír Feľbaba, NOVA
83
Andrej Tudor, KSS
84
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
85
Paulína Štefaničová, NOVA
86
Rudolf Voit, NEKA
87
Pavol Kleban, SNS
88
Anton Demeter, SNS
89
Marián Krakovský, KSS
90
Ján Jacoš, 99%, PaS
91
Stanislav Grega, NEKA
92
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
93
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
94
Milan Cimerman, Z-SNP
95
Dušan Brhlík, NEKA
96
Marcel Jenča, SNS
97
Anton Klimko, NOVA
98
František Balog, SRÚS
99
Daniel Antolík, SNS
100
Pavel Mihaľák, NEKA
101
Peter Bugár, KSS
102
Mária Klebanová, SNS

Volebná účasť

24,22
%
2017 1. kolo
14,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,22%
2013 1. kolo 14,85%